"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Twórca Jericho wciąż wierzy w film 0

Dan Shotz, jeden z producentów i twórca serialu Jericho zdradził w wywiadzie dla telewizji CBS, iż wciąż wierzy w możliwość nakręcenia filmu pełnometrażowego bazującego na podstawie serialu. Ma przy tym nadzieje, iż uda się go zrealizować jak tylko w księgarniach pojawi się komiks, który ma pozamykać kilkanaście wątków, które znalazły się w telewizyjnej produkcji.

Kadr z serialu Jericho (2006)

Artysta stwierdził, iż jeśli tylko fani serialu będą chętnie kupowali komiks to wtedy ma nadzieje, że jakieś duże studio filmowe wyrazi zainteresowanie nakręceniem pełnometrażówki. Nie jest też wykluczone, że po sukcesie takowego filmu nie powstałyby dalsze sezony serialu.

Jericho to chyba jeden z najbardziej pechowych Amerykańskich seriali telewizyjnych. Pierwszy sezon nie uzyskał oczekiwanej liczby widzów, przez co został zdjęty z anteny. Kiedy fani zasypali stację CBS petycjami z prośbą o przywrócenie produkcji. Ostatecznie stacja telewizyjna uległa, ale przeznaczyła na niego niewielkie pieniądze, przez co był dużo gorszy jakościowo od pierwszego sezonu. Rozczarowani fani przestali go oglądać, przez co znów został zdjęty z anteny.

Serial opowiadał o losach mieszkańców miasteczka Jericho, którzy na horyzoncie widzą wybuch atomowy. Nie wiedząc, co się dzieje muszą poradzić sobie z kataklizmem.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…