Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Trzecia seria Primeval w tym tygodniu 0

Siły pierwotne – sezon 3, odcinek 1:

Douglas Henshall jako Nick Cutter

Podczas gdy do British Museum przybywa wystawa relikwii z starożytnego Egiptu, zostaje otwarta anomalia w tajemniczym posągu zwanym "Cela Słońca". Wychodzi z niej Pristichampsus – potworny krokodyl potrafiący biegać na dwóch nogach.

Owe stworzenie, które pochodzi z czasów bardziej zamierzchłych niż starożytny Egipt, w jakiś sposób było czczone jako bóstwo cywilizacji faraonów, a teraz uwiecznione jest na hieroglifach Celi Słońca. Odrażająca kreatura przed ucieczka do miasta sieje zniszczenie w muzeum.

Z pomocą Sary Page, Cutter i jego ekipa (Abby, Connor i nowy szef ochrony kapitan Becker) wyruszają by wytropić potwora zanim wkroczy na ulice Londynu.

Connor zaczyna wierzyć w legendarną przepowiednię zapisaną na posągu i przekonuje siebie, że to on jest następnym celem na liście krokodylego bóstwa.

Źrodło: http://serialebrytyjskie.blox.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…