"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia do Where the Wild Things Are 0

Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia promujące familijny film studia Warner Bros pt. Where the Wild Things Are. Wcześniej sporo się mówiło o tej produkcji w kontekście problemów reżysera Spike'a Jonze'ego i studia Warner, którzy kłócili się na temat tego, w jakim kierunku obraz miałby pójść.

Kadr z filmu Where the Wild Things Are (2009)

Po dokręceniu kilku scen oraz przemontowaniu produkcji obraz ma zadebiutować w kinach już 16 października. W rolach głównych wystąpią: Max Records, Mark Ruffalo, Lauren Ambrose, James Gandolfini, Catherine O’Hara i Forest Whitaker.
Film to adaptacja bardzo popularnej w Stanach powieści dla dzieci, opowiadającej o młodym chłopcu imieniem Max, który słynie ze swojej bujnej wyobraźni. Pewnego dnia przenosi się do magicznej krainy, którą zamieszkują bardzo dziwne stwory. Udaje mu się je pokonać i zostać królem mitycznego lasu. Jednak to wydarzenie nie każdemu się podoba, co powoduje szereg komplikacji.

Zapraszamy do obejrzenia nowego zdjęcia. Tymczasem TUTAJ możecie wejść na oficjalną stronę internetową tej produkcji.

Kadr z filmu Where the Wild Things AreKadr z filmu Where the Wild Things Are Kadr z filmu Where the Wild Things AreKadr z filmu Where the Wild Things Are Kadr z filmu Where the Wild Things AreKadr z filmu Where the Wild Things Are Kadr z filmu Where the Wild Things AreKadr z filmu Where the Wild Things Are Kadr z filmu Where the Wild Things AreKadr z filmu Where the Wild Things Are

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…