widoczny tu i tam. hasam.

Kolejne gwiazdy żartują z dziesięciorga przykazań 0

Winona Ryder, Famke Janssen, Gretchen Mol, Liev Schreiber, Rob Corddry, Ron Silver i Oliver Platt dołączyli do obsady komedii The Ten.

Obraz The Ten ma być ironicznym spojrzeniem na dziesięć przykazań. W rolach głównych pojawią się Paul() Paul Rudd (I) Rudd, Amanda Peet, Jessica Alba, Marino, Justin Theroux i Adam Brody. Za kamerą stanie David Wain. Film wyprodukują dla City Lights Pictures i MEGA Films Jonathan Stern, Morris Levy, Marino, Rudd i Wain. Scenariusz napisali wspólnie Wain i Marino. Ekipa będzie pracować w Nowym Jorku i Meksyku.

David Wain /yahoo.comDavid Wain /yahoo.com

O tej produkcji pisaliśmy również wcześniej, więcej info <a href=http://fdb.pl/w385,Dziesi%C4%99%C4%87,przykaza%C5%84,na,weso%C5%82o.html title=TUTAJ>TUTAJ.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

leprechan

pokaza, pokaza, ale nie szybko :D

CoRey

Ten koleś z maską hokeisty trenował u mnie przed filmem (oczywiście ja go uczyłem) :] A film chyba obejrzę ze względu na Jessicę Albę. W TV go raczej nie pokażą :(. Zbyt kontrowersyjny…

Mort_Rainey

Hehe,chyba nie masz tak w domu jak osobnik który nosił maskę hokeisty??:P:)

CoRey

American Pie z JP2 to nic. American Pie: W domu CoReya, byłoby chyba ocenzurowane we wszystkich krajach świata :p
A filmik może być fajny :)

Mort_Rainey

A mi nic nie przeszkadza że sobie żartują i pewnie większość z was mnie za zabije i zbanuje i nie wiem co jeszcze ale nawet gdyby nakręcili American Pie:z wizytą u JP2 nie zrobiłoby to na mnie wrażenia….

Proszę czekać…