"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Studio Warner Bros zamawia kolejny Kac Vegas 0

Niedawno pojawił się pierwszy trailer do filmu Kac Vegas a już wiemy, iż studio Warner Bros zamówiło sequel tej produkcji. Według doniesień wytwórnia zatrudniła już reżysera Todda Phillipsa a scenariusz drugiej części ma napisać Scot Armstrong. Jest to dosyć zaskakująca informacja, bowiem film zadebiutuje w kinach dopiero 5 czerwca. A więc do końca nie wiadomo czy będzie to kinowy hit.

Kadr z filmu Kac Vegas (2009)

Fabuła pierwszej części opowiada o grupce przyjaciół, która świętuje wieczór kawalerski w Las Vegas. Po imprezowej nocy mężczyźni budzą się kompletnie skacowani. Nie pamiętają niczego, co się działo na imprezie a co najgorsza gdzieś zapodziali przyszłego pana młodego. Teraz muszą przypomnieć sobie wszystkie wydarzenia z całej nocy i odnaleźć swojego przyjaciela, który ma stanąć na ślubnym kobiercu nim panna młoda o całej sprawie się dowie.

Według pierwszych doniesień krytyków obraz jest na bardzo wysokim poziomie i zapewne to były przesłanki do decyzji o sequelu. Niestety nie wiadomo, czego dotyczyć będzie The Hangover 2.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…