Za 6 dni powróci Nancy i jej Trawka 1

Pierwszy odcinek 2 serii serialu Weeds – Trawka już 14 sierpnia!

Główna bohaterka Trawki to matka dwóch synów, pokątnie handlująca marihuaną. W rolach głównych zobaczymy laureatkę nagrody Złotego Globu i nagrody Emmy, Mary-Louise Parker (Anioły w Ameryce, Smażone zielone pomidory, Romance & Cigarettes), Elizabeth Perkins (nominowaną do Złotego Globu za rolę w Trawce), Kevina Nealona i Justina Kirka (Anioły w Ameryce). Serial obnaża małe, brudne tajemnice, jakie czają się za idealnie przystrzyżonymi trawnikami sterylnie czystych podmiejskich domów w fikcyjnym mieście Agrestic w stanie Kalifornia.

Mary-Louise Parker wciela się w rolę Nancy, matki z przedmieść, która – po nieoczekiwanej śmierci męża – zaczyna handlować marihuaną, aby utrzymać swoją rodzinę. Elizabeth Perkins występuje w roli jej sąsiadki, a Kevin Nealon wciela się w postać radnego i stałego klienta Parker. Justin Kirk pojawia się w serialu jako szwagier Nancy i zaczyna mieszkać w jej domu.

Nancy wychowuje samotnie dwóch synów – 8-letniego Shane’a (Alex Gould) i 15-letniego Silasa (Hunter Parrish). Kobieta ma świadomość, że powinna znaleźć pracę, która pozwoliłaby jej spędzać dużo czasu w domu. Jedyny pomysł, jaki przychodzi jej do głowy, to sprzedaż marihuany wśród sąsiadów. Ma nadzieję, że dzięki temu jej rodzina będzie nadal mogła być razem i nie bierze pod uwagę, że nielegalny proceder może stać się przyczyną jej rozpadu.

Opisując główną bohaterkę serialu Trawka, Mary-Louise Parker mówi: Większość ludzi marzy o życiu w utopijnej, podmiejskiej społeczności, nie zdając sobie sprawy z tego, że zamknięte środowiska przedmieść mają zgoła odmienne oblicze. Nie ma związków doskonałych, ziemskiego raju czy idealnego miejsca na ziemi. Na naszych przedmieściach, mieszka pewna kobieta, która sprawia wrażenie doskonałej gospodyni domowej, a w rzeczywistości jest dilerem. Każdy piękny, podmiejski dom skrywa jakieś sekrety i tajemnice.

W obecnych czasach istnieje wiele tematów, których wolimy nie poruszać. Serial mówi o nich wprost, bo nie widzę powodu, aby udawać, że ich nie ma. Nie możemy przecież zachowywać się tak, jakby pewne zachowania w ogóle nie występowały, albo mówić, że są one złe i grzeszne. To, co nas otacza jest rzeczywiste i interesujące – mówi o serialu Trawka jego pomysłodawczyni, scenarzystka i producentka wykonawcza, Jenji Kohan.

Niestety polska telewizja jest bardzo zacofana i długo jeszcze będzie trzeba czekać aż ten znakomity serial pokaże się w naszej telewizji. Na pocieszenie mogę napisać, że 1 serię można oglądać w kodowanej telewizji HBO. W Ameryce serial pokazuje stacja Showtime.

Filmiki reklamujące drugą serię Trawki:

Trawka - reklamaTrawka - reklama Trawka - reklama 2Trawka - reklama 2

Zdjęcia promujące serial:

Mary-Louise Parker i Kevin NealonMary-Louise Parker i Kevin Nealon Justin Kirk i Mary-Louise ParkerJustin Kirk i Mary-Louise Parker

Romany Malco, Mary-Louise Parker i Kevin NealonRomany Malco, Mary-Louise Parker i Kevin Nealon Mary-Louise ParkerMary-Louise Parker

Indigo i Mary-Louise ParkerIndigo i Mary-Louise Parker Kevin NealonKevin Nealon

Elizabeth Perkins i Mary-Louise ParkerElizabeth Perkins i Mary-Louise Parker Mary-Louise ParkerMary-Louise Parker Obsada serialu TrawkaObsada serialu Trawka

[hbo.pl] [sho.com]

Trawka - WeedsTrawka - Weeds

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

srebrny

Za młoda jestes na ten serial za duzo sie tam dzieje

Trophy

No pomyśle… może zaczne oglądać:-)

srebrny

Zajebiscie serial jest przekosior hehe tylko sie zgrzać i ogladac

pietruch

Trophy, naprawdę polecam ten serial. Zobacz sobie pierwszy odcinek a się przekonasz. Srebrnemu też go poleciłem i mu się bardzo spodobał.

Trophy

Hmmm … jakoś nigdy o tym nie słyszałam:-) pzdr.

Proszę czekać…