Nie będzie Gambita w First Class 0

Jak widzieliśmy w zwiastunach, w X-Men Geneza: Wolverine występuje dużo młodych mutantów. Można by sądzić, że wielu z nich pojawi się w kolejnym spin-offie/prequelu, X-Men: First Class, który ma opowiadać o pierwszej klasie mutantów w szkole Xaviera. Jest możliwość, że niektórzy z Wolverine’a się pojawią, lecz pani producent stwierdziła, że na pewno nie będzie to ulubieniec fanów, Gambit.

Ryan Reynolds jako Deadpool

A co z samym X-Men Geneza: Wolverine? Tom Rothman, jak wiemy, kłamał już wielokrotnie, aby jakoś uratować swój film, a teraz dostał kolejny argument, by tłumaczyć porażkę. Jest to świńska grypa, która już obecnie można powiedzieć zapewniła o porażce filmu w Meksyku.

Próbuje się ratować wieściami, że po napisach widzowie zobaczą trzy różne sceny w zależności od kina, ale czy to ważne? Może i to jest smaczek, ale jeśli film nie spełni oczekiwania fanów komiksu Weapon X, do których sam należę, Fox może kierować się prostą drogą do bankructwa. W tym roku mieli już dwie kompletnie porażki finansowe – Dragonball: Ewolucja i Street Fighter: Legenda Chun Li. Pewnie Wolverine do nich nie dołączy, ale czy spełni oczekiwania finansowe? Czy widzom się spodoba?

Przekonamy się jutro w kinach, kiedy nastąpi premiera filmu!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…