Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Co nas jeszcze czeka w 24 godzinach? 0

Do końca dnia siódmego w 24 zostały niecałe dwa tygodnie. 18 maja Fox wyemituje dwugodzinny finał aktualnej serii. Czego możemy spodziewać się w najbliższym epizodzie?

Na linii ognia znajdą się niewinni ludzie, którym grozi skażenie bronią biologiczną. Jack będzie musiał zmierzyć się z sytuacją, której się nie spodziewał, kiedy jego wiecznie narażana na niebezpieczeństwo córka, Kim, zostanie wmieszana w bieżące wydarzenia. W międzyczasie, w siedzibie FBI konflikt między Chloe i Janis przybierze na sile podczas nadchodzącego ataku.

Zapowiedź nadchodzącego 22 odcinka(5:00 – 6:00):

Jack nie zabił Tony’ego na początku serii. Jednak, czy zrobi to teraz?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Madlen312

Ahhh szkoda że Polsat nie podjął się ciągnięcia dalszych części 24 godzin zakończyli na 2 sezonie i tyle,a nie wszyscy mają HBO czy Canal+(nie pamiętam która z tych stacji nadaje wszystkie serie 24 godzin)Ja osobiście żałuje że nie mam możliwości obejrzenia dalszej części 24 godzin.

Proszę czekać…