"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne gwiazdy u Chrisa Columbusa 0

Rosario Dawson i Steve Coogan dołączyli do obsady najnowszego projektu reżysera Chrisa Columbusa pt. Percy Jackson i złodziej pioruna. Obraz studia Fox 2000 powstaje na bazie serii książek dla dzieci i młodzieży autorstwa Ricka Riordana. To już kolejne gwiazdy, które potwierdziły swój udział w tym filmie.

Rosario Dawson w filmie Siedem Dusz (2008)

W obsadzie już znajduje się Catherine Keener, Pierce Brosnan, Uma Thurman, Sean Bean, Kevin McKidd, Melina Kanakaredes, Logan Lerman, Alexandra Daddario i Brandon T. Jackson.

Steve Coogan wcieli się w postać nikczemnego Hadesa (władcy podziemi) a Rosario Dawson odgrywać będzie postać jego żony – Persefony. Co więcej według niepotwierdzonych plotek to właśnie Persefona flirtować będzie z głównym bohaterem. Z pośród najważniejszych bohaterów nieobsadzona została jeszcze rola Aresa, boga wojny.

Fabuła powieści to historia nastolatka, który przypadkowo odkrywa, iż jest synem greckiego boga Posejdona. Pod wpływem niespodziewanych komplikacji w jego życiu zostaje wmieszany w aferę z zaginionym piorunem Zeusa. Chłopak jest oskarżany o jego kradzież. Musi, więc odnaleźć prawdziwego sprawcę i zapobiec przed wielką wojną między bogami.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…