"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Za rok ruszą zdjęcia do Sin City 2? 0

O sequelu Sin City: Miasto grzechu mówiło się właściwie od początku. Niestety z różnych względów nie udało się nic zrobić, aby ruszyć z produkcją. Niedawno w jednym z wywiadów Robert Rodriguez powiedział, iż widzi szansę na rozpoczęcie zdjęć już w przyszłym roku. A to oznaczałoby, iż film trafi do kin najwcześniej na początku 2011 roku.

Reżyser Robert Rodriguez

W wywiadzie Rodriguez poinformował, iż po tym jak studio The Weinstein Co straciło prawa do ekranizacji sequela wszystko powoli idzie w dobrym kierunku. Zdradził również, że spodziewał się, że dwaj bracia i szefowie studia będą utrudniali pracę nad częścią drugą po tym jak nie udało im się zdobyć większej kontroli nad częścią pierwszą.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, iż sequel miałby skupić się na historii pt. A Dame To Kill For i kilku innych nowo wymyślonych przez Franka Millera. Co więcej obaj nie wykluczają szybkiej ekranizacji części trzeciej, która bazowałaby na historii pt. Hell i Back.

Jedyny problem to dokładne ustalenie terminu zdjęć. Jak wiadomo Robert Rodriguez to bardzo zajęty człowiek. Ma już podpisane kilka kontraktów na produkcję takich filmów jak nowa wersja Predatora czy też film fantastyczny pt. Neverackers. Ciekawe, więc czy uda mu się wcisnąć gdzieś Sin City 2.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…