Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Twierdza Szyfrów na zagranicznych rynkach 0

Tajemnica twierdzy szyfrów, historyczny serial na podstawie książki Bogusława Wołoszańskiego , został zakupiony przez hiszpańskiego dystrybutora, który zamierza wydać produkcję na na DVD oraz sprzedać stacjom telewizyjnym w Hiszpanii i Portugalii.

Paweł Małaszyński w "Tajemnicy twierdzy szyfrów"

Poza wymienionymi już krajami, prawa do serialu zostały sprzedane także w Czechach, Słowacji, Ukrainie i nawet w Japonii.

Przypomnijmy, że "Twierdza szyfrów" to 13-odcinkowy fabularny serial telewizyjny ze znakomitą obsadą w reżyserii Adka Drabińskiego. To wielkie historyczne widowisko, kino wojenne o wartkiej, trzymającej w napięciu akcji. Są tu efektowne sceny batalistyczne z udziałem m.in. artylerii przeciwlotniczej, owiana tajemnicą maszyna „ryba-miecz”, polski szpieg w niemieckim mundurze, walka wywiadów, splatające się wątki, dramatyczne wydarzenia rozgrywające się w mrocznych tunelach i zamkach z malowniczymi plenerami Dolnego Śląska w tle.

Źrodło: http://www.wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…