"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazda Disney'a gotowa na nagość 0

Gwiazdka Disney’a, Vanessa Hudgens zdecydowała się usunąć klauzulę nagości (mówiącej, iż postacie w których gra nie może występować w nagich scenach) ze swoich kontraktów. Taką wiadomość ogłosiła podczas swojego wywiadu. Niektórzy twierdzą, iż jest to spowodowane brakiem zainteresowania filmowców jej osobą.

Kenny Ortega, Vanessa Hudgens i Zac Efron na planie High School Musical 3: Ostatnia Klasa (2008)

Oficjalnie aktorka tak powiedziała na ten temat:

Będę się pokazywać nago w filmie o ile będzie tego wymagała rola. Wiem, że nie będę się z tym czuła komfortowo, ale myślę, że w wielu filmach nagie sceny są potrzebne. Niektóre takie sytuacje to wspaniały popis możliwości aktorskich, w którym namiętność a nie nagość jest najważniejsza.

Niektórzy krytycy twierdzą, iż aktorka po prostu musiała podjąć taką decyzję. Obecnie praktycznie nie otrzymuje żadnych ról, bo nadal kojarzona jest jedynie z High School Musical. Dlatego też teraz, gdy będzie można ją obsadzać w nagich scenach mogą pojawić się propozycje, które przyciągną do kin wszystkich fanów pięknego ciała aktorki.

Hudgens pokazała już światu swoją nagość. W roku 2007 do internetu wyciekły jej prywatne nagie zdjęcia, które miały być przeznaczone dla jej chłopaka, Zaca Efrona. Do tej pory nie jest wiadomo, kto umieścił zdjęcia w internecie.

Vanessę w tym roku będziemy mogli oglądać w filmie Bandslam.

Vanessa HudgensVanessa Hudgens

Źrodło: www.hollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Vanessa jest gotowa na pokazywanie się nago w filmach, a wolfie jest gotowy oglądać nagą Vanessę :)

Proszę czekać…