Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Wieści na temat Doctora Who 0

Mało znana aktorka Karen Gillan została wybrana do roli następnej asystentki Doctora Who.

Kadr z odcinka specjalnego "Planet of the Dead"

Dwudziestojednoletnia gwiazda wystąpi u boku kolejnego Władcy Czasu, Matta Smitha w piątej serii serialu w przyszłym roku.

Gillan wystąpiła już w poprzednim sezonie tej produkcji jako wróżbitka w odcinku "The Fires Of Pompeii".

Co więcej, trwają prace nad pełnometrażowym filmem bazującym na serialu BBC. Brytyjska stacja potwierdziła, że scenariusz do obrazu jest w trakcie rozwoju. Jednak nie wiadomo jeszcze, który z aktorów wcieli się w głównego bohatera. Ani Matt Smith ani David Tennant nie mają zapewnionej roli w filmie. Ten drugi, pojawi się natomiast w spin-offie Doctora Who – The Sarah Jane Adventures, którego nowa seria zacznie się we wrześniu na antenie BBC.

Davida Tennanta jako Doctora Who mogliśmy ostatnio oglądać w odcinku specjalnym zatytułowanym "Planet of the Dead" nadanym podczas Wielkanocy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…