"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Anna Hathaway z Tobeyem Maguire'em? 0

Kilka lat temu pojawiły się informacje mówiące o tym, iż Tobey Maguire zagra główną rolę w ekranizacji powieści Isaaca Adamsona pt. Tokyo Suckerpunch. Od tego czasu nic w tym kierunku nie robiono a sam projekt wydawał się martwy. Teraz jednak pojawiły się plotki, iż scenarzysta Ed Solomon pracuje nad nową wersją skryptu a w jednej z głównych ról miałaby wystąpić Anne Hathaway.

Anne Hathaway w filmie Ocaleni (2008)

Fabuła filmu miałaby dotyczyć historii pewnego dziennikarza (Maguire), który zdobywa sławę pisząc felietony, w których przedstawia się jako twardego faceta zmagającego się z wszelkimi niebezpieczeństwami, jakie mogą spotkać ludzi w Tokio. Wkrótce historie przez niego zostają zekranizowane a podczas premiery filmu w Tokio dochodzi do sprzeczki dziennikarza z reżyserem filmu. Wkrótce reżyser zostaje znaleziony martwy a dziennikarz wydaje się być głównym podejrzanym.

Scenarzysta Ed Solomon tak powiedział o tym projekcie:

Wierze, iż Tobey to idealny kandydat do postaci dziennikarza. To nie będzie typowy film akcji a bardziej coś na kształt komedii romantycznej. Tym bardziej, iż główny bohater leci do Tokio z piękną współpracowniczką.

Tak więc w filmie znajdzie się kilka wątków miłosnych. I to właśnie w roli współpracowniczki głównego bohatera wystąpić miałaby Anne Hathaway.

Jak tylko będzie coś więcej wiadomo o tym projekcie na pewno was o tym poinformujemy.

Okładka książki Issaca Adamsona pt. Tokyo SuckerpunchOkładka książki Issaca Adamsona pt. Tokyo Suckerpunch

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…