Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Sigourney Weaver w filmie Pegga i Frosta 0

Tydzień temu ogłoszono, iż do najnowszego filmu z udziałem Simona Pegga i Nicka Frosta (duet znany z Hot Fuzz: Ostre psy) – Paul – dołączą Jason Bateman, Kristen Wiig, Bill Hader oraz Jane Lynch. Wczoraj podano do informacji, że lista aktorów powiększyła się o Sigourney Weaver.

Obraz opowiada o dwóch brytyjskich fanach sci-fi, którzy wyruszają w podróż po Stanach zaczynając od zlotu Comic-Con w San Diego. Bohaterowie zmierzają w stronę słynnego Area 51 w poszukiwaniu UFO. Jednak kierunek ich podróży zostaje dramatycznie zmieniony, kiedy napotykają rozbity pojazd rządowy, a w nim przybysza z kosmosu o imieniu Paul.

Patrząc na tematykę produkcji i doświadczenie Weaver w filmach sci-fi (seria Obcy), można stwierdzić, iż wybrano odpowiednią aktorkę do tego obrazu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…