Say hello to my little friend ;>

Kot w Butach - tylko nowe postacie 0

Wczoraj pisaliśmy o tym, jak Antonio Banderas widzi dalsze plany związane z rozwojem wątku Kota w Butach ze Shreka. Dzisiaj pojawił się oficjalny opis spin-offu pt. Puss in Boots. Co jeszcze ciekawsze scenarzysta David H Steinberg w wywiadzie dla portalu Moviehole przyznał, że w nowej animacji nie pojawi się żaden bohater z poprzednich filmów o przygodach Shreka, oczywiście oprócz tytułowego Kota. Tak więc nie liczcie na ujrzenie Shreka, Fiony czy też pociesznego Osła.

Kot w Butach

Miecze się skrzyżują, a serca pękną wraz z powrotem jednego z najwspanialszych bohaterów z animowanego światka Shreka – Kota w Butach (Antonio Banderas). Oto zuchwała pogoń ramię w ramię z Kotem w jego młodzieńczych latach, w których wraz z Wańką wstańką i waleczną kocicą (Salma Hayek) będzie próbował skraść sławną gęś znoszącą złote jajka.

Shrek TrzeciShrek Trzeci

Nie będzie żadnych nawiązań do Shreka. Po trochu robimy to, by opowiedzieć oryginalną historię Kota w Butach, a po trochu ponieważ nie wiemy co stanie się z bohaterami Shreka 4 i 5, a nie możemy tworzyć sprzecznych historyjek. – David H Steinberg

Puss in Boots ma trafić do kin 20 marca 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…