Say hello to my little friend ;>

Kick-Ass: Mark Millar planuje sequel 0

Można powiedzieć, że w ostatnim czasie słuch o Kick-Ass zaginął. Pokazali nam kilka fotosów, przybliżyli fabułę i na tym koniec, a przecież premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku! Wygląda na to, że Matthew Vaughn – reżyser i scenarzysta – nie zamierza sprzedać Kick-Ass’a do żadnego studia przed ukończeniem go w 100%.

Kick-Ass

Dzisiaj na łamach serwisu SciFi Wire pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Markiem Millarem, autorem komiksów o zielonym superbohaterze oraz jednym ze współproducentów ich ekranizacji.

Wanted-Ścigani zarobił fortunę. Tonę pieniędzy, a o komiksie nikt nigdy nic nie słyszał. Dlatego myślę, że Kick-Ass będzie jeszcze większym hitem […] Myślimy już nad Kick-Ass 2. Dlaczego? Ponieważ większość aktorów jest dość młoda, i musimy nakręcić to szybko. Tak więc zajmie nam to około 18 do 24 miesięcy.

Kick-Ass to opowieść o 16-letnim Dave’ie Lizewskim (Aaron Johnson (III)), który postanawia zostać superbohaterem. Jako że jest pozbawiony nadprzyrodzonych mocy musi poradzić sobie w inny sposób. Szyje sobie kostium, a następnie uzbrojony w kij bejsbolowy wychodzi na ulicę, aby zmierzyć się z przestępcami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…