Druga seria Czasu honoru jesienią w TVP2 0

Jesienią TVP2 rozpocznie emisję drugiej części historycznego serialu obyczajowego Czas honoru.

Czas Honoru

Akcja produkcji rozgrywa się późną wiosną i latem 1941 r., bezpośrednio po wydarzeniach pierwszej części. 13-odcinkowa kontynuacja Czasu honoru realizowana jest przez TVP2 przy współpracy z Akson Studio.

Widzowie TVP2 w nowych odcinkach śledzić będą dalsze losy bohaterów od momentu, w którym zakończyła się część pierwsza. Bohaterowie serialu – Bronek (Maciej Zakościelny), Janek (Antoni Pawlicki), Michał (Jakub Wesołowski) i Władek (Jan Wieczorkowski), włączeni w struktury warszawskiego podziemia, kontynuują działalność konspiracyjną. Akcja obejmować będzie m.in. aresztowanie Wandy, napad na niemiecki bank czy pracę podziemnej radiostacji.

Nowe odcinki serialu będzie można oglądać w TVP2 już we wrześniu. Natomiast od 22 czerwca, w każdy poniedziałek o godz. 20.00, widzowie Dwójki będą mogli przypomnieć sobie odcinki z pierwszej serii.

Średnia oglądalność pierwszej serii "Czasu honoru", nadawana jesienią, wyniosła 2,86 mln widzów przy udziale w rynku na poziomie 17,93 proc. w grupie 4+ i 16,45 proc. w 16-49. Wpływy z reklam emitowanych przy serialu wyniosły w sumie 5,71 mln zł (dane cennikowe netto, bez rabatów AGB Nielsen Media Research).

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Patryk_Tokarek

Dobry serial, jedna z niewielu produkcji TVP, która zasługuje na uwagę…

Proszę czekać…