Say hello to my little friend ;>

Zwiastun i zdjęcia z filmu Sci-Fi - Virtuality 0

Pojawiły się pierwsze zdjęcia promocyjne i ponad 12-minutowa zapowiedź dwugodzinnego filmu sci-fi stacji FOX. Producentami i pomysłodawcami VirtualityRonald D. Moore (Battlestar Galactica, Star Trek: The Next Generation), Michael Taylor (Battlestar Galactica, Star Trek: Voyager) oraz Peter Berg (Hancock), który zajął się również reżyserią filmu.

Virtuality

Początkowo miał być to serial telewizyjny, ale póki co zrezygnowano z tego pomysłu. Ewentualna kontynuacja w postaci serii będzie uzależniona od wyników oglądalności jakie osiągnie FOX podczas emisji dwugodzinnego filmu w przyszły piątek.

FABUŁA

12 astronautów wyrusza na pokładzie statku Phaeton na blisko 10-letnią misję, która ma kluczowe znaczenie dla przetrwania ludzkości na Ziemi. Musieli zdecydować czy są gotowi na poświęcenie i udanie się miliony lat świetlnych od swojej planety. Podjęli odważną decyzję, od której nie ma już odwrotu.

By dać każdemu członkowi załogi maksimum prywatności, stworzono specjalną technologię, która pozwala na kreowanie własnej, prywatnej, wirtualnej rzeczywistości. Każdy astronauta dostał możliwość stworzenia własnego awatara, który będzie wiódł spokojne życie w wymyślonym świecie. Jedni chcieli być walecznymi żołnierzami lub gwiazdami rocka, niektórzy sportowcami, a jeszcze inni woleli spokojnie odpoczywać w swoich ‘super-bezpiecznych’ kabinach na pokładzie Phaetona.

Wkrótce dochodzi do awarii. Astronauci zdają sobie sprawę, że do ich prywatnych awatarów wkradł się wirus. Zaczynają pojawiać się pytania: Czy to sprawka kogoś, kto znajduje się na pokładzie? Co teraz zrobimy? Przecież nie ma już odwrotu. Dowódca chce wyłączyć uszkodzoną technologię, jednak niespodziewanie dochodzi do kolejnego nieszczęścia. To była zbrodnia czy wypadek? Wirtualna czy rzeczywista? W międzyczasie gdy narasta napięcie na Phaetonie, ludzie śledzą poczynania załogi w specjalnym reality-show na Ziemi.

OBSADA

ZDJĘCIA OBSADY

ZDJĘCIA PROMOCYJNE

12-MINUTOWA ZAPOWIEDŹ

Czekamy na Wasze opinie ;)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…