widoczny tu i tam. hasam.

Trwają zdjęcia do debiutu Grzegorza Packa 0

1 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Dzień, w którym pękło niebo”, który ma być debiutem reżyserskim Grzegorza Packa. Jest on również odpowiedzialny za scenariusz.

Film opowiada historię dwójki samotnych ludzi, którzy poszukują szczęścia, być może i miłości. Chłopak źle znosi odejście dziewczyny i użala się nad sobą. Przez ten fragment z życia przestał w ogóle czerpać z niego radość. Teresa jest jego zupełną przeciwnością. Jest chętna do życia, pełna pasji, otwarta na nowe znajomości i świat. Akcja dzieje się 1 sierpnia w Warszawie, w czasie rocznicy Powstania Warszawskiego.

Joanna Kulig w Pensjonacie pod różą /filmpolskiJoanna Kulig w Pensjonacie pod różą /filmpolski

W roli załamanego chłopaka zobaczymy Pawła Tomaszewskiego, który jeszcze nie dał siebie poznać szerszej publiczności, gdyż dopiero zaczyna karierę. Jako Teresa wystąpi Joanna Kulig, która zagrała tylko epizodyczną rolę w serialu „Pensjonat pod różą”. Zdjęcia są realizowane w Warszawie i potrwają do końca tego miesiąca, a ich autorem jest znany operator – Bogumił Godfrejow.

Film trafi do dystrybucji kinowej. Premiera zapowiadana jest na wiosnę 2007 roku. Producentami obrazu są: Wytwórnia Filmowa Czołówka i Wytwórnia Filmów Fabularnych i Dokumentalnych.

czolowka.com.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…