Wzruszający teledysk do Bez mojej zgody

Bez mojej zgody

Dzięki uprzejmości dystrybutora Warner Bros. mamy możliwość zaprezentowania Wam specjalnego teledysku przygotowanego na potrzeby filmu Bez mojej zgody. Dramat, oparty na bestsellerowej książce Jodi Picoult, odsłania zadziwiające prawo do miłości i lojalności w rodzinie oraz ukazuje je w nowym świetle, kwestionując nasze dotychczasowe poglądy i nadając nowe znaczenie definicji leczenia.

Życie Sary i Briana Fitzgeraldów, rodziców małego chłopca i dwuletniej dziewczynki, zmienia się na zawsze, kiedy okazuje się, że ich córka Kate jest chora na białaczkę. Jedyną nadzieję pokładają w kolejnym dziecku, które ma być poczęte tylko po to, by uratować życie Kate. Inżynieria genetyczna wzbudza wątpliwości natury etycznej, ale dla Fitzgeraldów – zwłaszcza dla Sary – najważniejsze jest to, aby Kate przeżyła, za wszelką cenę. Na świat przychodzi Anna.

Teledysk


p=. Pete Yorn "Don’t Wanna Cry"

Kate (Sofia Vassilieva) i Annę (Abigail Breslin) łączy więź silniejsza od tej, która zazwyczaj istnieje między siostrami: Kate, mimo że jest starsza, polega na swojej młodszej siostrze, od której zależy jej życie.

Wielokrotne pobyty w szpitalu i zabiegi stają się częścią życia rodziny. Sara (Cameron Diaz), kochająca żona i matka, która zrezygnowała z kariery prawniczej, by całkowicie poświęcić się opiece nad córką, wydaje się zagubiona w tej roli. Jej zdecydowany, oddany mąż Brian (Jason Patric) często jest bezsilny i bierny wobec siły i determinacji żony. A ich jedyny syn, Jesse (Evan Ellingson), usuwa się w cień, ponieważ to Kate i Anna są w centrum zainteresowania.

Zwiastun

Aż pewnego dnia jedenastolenia Anna mówi »nie«. Nie chce być dłużej traktowana jak magazyn części zamiennych dla siostry, zatrudnia więc prawnika (Alec Baldwin) i wszczyna proces sądowy, który podzieli rodzinę i zagrozi życiu Kate, której ciało będzie coraz gorzej funkcjonować.


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>