"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

CCSD: Troszkę o Księżycu w nowiu 0

Dzisiejszy dzień dla wszystkich fanów Edwarda i Belli był ważnym wydarzeniem. To właśnie dzisiaj na Comic-Con zaprezentowano klip z filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu. Dodatkowo każdy z widzów mógł uczestniczyć w konferencji prasowej poświęconej filmowi, na której zjawili się trzej aktorzy: Robert Pattinson, Kristen Stewart i Taylor Lautner.

Kadr z filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu (2009)

Film Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu wejdzie do Polskich kin już 20 listopada 2009 roku. Reżyserem sequela jest Chris Weitz.

Fabuła obrazu toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z części pierwszej. Gdy Bella odzyskuje zdrowie po wampirzym ataku, z którego ledwo uszła z życiem, zbliżają się jej osiemnaste urodziny. Nie może doczekać się by świętować je z Edwardem i rodziną Cullenów. Jednak wypadek podczas przyjęcia zupełnie zmienia obrót wydarzeń. Cullenowie dla dobra Belli postanawiają opuścić Forks. Załamana Bella znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Ciężki okres pomaga jej przetrwać także przyjaciel z dzieciństwa – Jacob Black. Najgorsze jednak dopiero przed nią – do Forks przybywa właśnie Alice ze strasznymi wizjami przyszłości. Jak rozegra się finał we włoskiej Volterze, mieście Volturi? Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?

Poniżej trzy klipy z konferencji prasowej (wersja w języku angielskim):

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…