"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zemeckis i sequel królika Rogera 0

Podczas panelu dyskusyjnego dotyczącego produkcji Disney’a na Comic-Con, reżyser Robert Zemeckis został poproszony o potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji mówiących, iż przymierza się do realizacji sequela produkcji pt. Kto wrobił królika Rogera. Reżyser ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył.

Kadr z filmu Kto wrobił królika Rogera (1988)

Zemeckis unikał odpowiedzi wprost na tak postawione pytanie. Stwierdził jedynie, iż na chwilę obecną nie może ani powiedzieć "tak", ani powiedzieć "nie". Można z tego wywnioskować, iż jednak coś jest na rzeczy. Bo przecież gdyby byłaby to informacja nieprawdziwa to mógłby ostatecznie uciąć spekulacje.

Dziennikarze nie byli usatysfakcjonowani z tej odpowiedzi próbowali wyciągnąć coś więcej o jego pomyśle na sequel. Reżyser powiedział jedynie:

Powiem wam jedynie, że jeśli kiedykolwiek miałbym nakręcić ten sequel to na pewno nakręciłbym go w wersji 2-D. Przede wszystkim ze względu na oryginał. On był w normalnej wersji, więc czemu sequel miałby być w wersji trójwymiarowej? Tak, więc sequel na pewno nie będzie w wersji 3-D.

I to wszystko, co udało się od niego wyciągnąć w sprawie sequela.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…