Zemeckis i sequel królika Rogera

Kadr z filmu Kto wrobił królika Rogera (1988)

Podczas panelu dyskusyjnego dotyczącego produkcji Disney’a na Comic-Con, reżyser Robert Zemeckis został poproszony o potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji mówiących, iż przymierza się do realizacji sequela produkcji pt. Kto wrobił królika Rogera. Reżyser ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył.

Zemeckis unikał odpowiedzi wprost na tak postawione pytanie. Stwierdził jedynie, iż na chwilę obecną nie może ani powiedzieć "tak", ani powiedzieć "nie". Można z tego wywnioskować, iż jednak coś jest na rzeczy. Bo przecież gdyby byłaby to informacja nieprawdziwa to mógłby ostatecznie uciąć spekulacje.

Dziennikarze nie byli usatysfakcjonowani z tej odpowiedzi próbowali wyciągnąć coś więcej o jego pomyśle na sequel. Reżyser powiedział jedynie:

Powiem wam jedynie, że jeśli kiedykolwiek miałbym nakręcić ten sequel to na pewno nakręciłbym go w wersji 2-D. Przede wszystkim ze względu na oryginał. On był w normalnej wersji, więc czemu sequel miałby być w wersji trójwymiarowej? Tak, więc sequel na pewno nie będzie w wersji 3-D.

I to wszystko, co udało się od niego wyciągnąć w sprawie sequela.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux