widoczny tu i tam. hasam.

Ruszyły zdjęcia do Dlaczego nie! 0

Dzisiaj rozpoczęły się zdjęcia do nowej polskiej produkcji, twórcy Nigdy w życiu!” i Tylko mnie kochaj”, czyli Dlaczego nie!”.

Rozpoczęło się miłym akcentem. Na początek zorganizowano specjalną konferencję prasową, na której Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich. Mianowicie ogłosiła zbiórkę na cel charytatywny, a dokładniej dla fundacji „Nasze dzieci”. Dziennikarze łącznie wrzucili 535 złotych. Polegało to na tym, że każdy fotograf, który chciał zrobić jej zdjęcia w obciętych włosach (na potrzeby filmu) musiał wykupić specjalną cegiełkę wartą 46 zł.

Dlaczego nie! będzie opowiadać historię dziewczyny o imieniu Małgosia, która przyjeżdża do Warszawy aby rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy udaje jej się ukończyć je z powodzeniem, postanawia poszukać dobrej pracy co nie będzie łatwym zadaniem.

W filmie zagrają: Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Michał Żebrowski, Anna Cieślak i Małgorzata Kożuchowska. Premiera zapowiedziana jest na Walentynki przyszłego roku. Reżyserią zajmię się Ryszard Zatorski, scenariuszem Alina Puchała, a muzyką Maciej Zieliński.

Zdjęcia dostępne są <a href=http://press.mwmedia.pl/press4/?cmd=4&id=4586 title=TUTAJ>TUTAJ.

Małaszyński i Kożuchowska w M jak Miłość 2000Małaszyński i Kożuchowska w M jak Miłość 2000

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…