"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne szczegóły o Inception 0

W sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące jednego z najbardziej tajemniczych projektów Christophera Nolana (reżyser Mrocznego Rycerza) pt. Inception. Otóż jak donoszą amerykańskie media hasło promujące cały film będzie brzmiało: "Twój umysł, to scena zbrodni" – przyznacie, że brzmi to interesująco.

Inception (2010)

Równocześnie można przeczytać pierwszy opis fabuły. Brzmi on mniej więcej tak:

Film Inception opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji(1). Główna rola przypada tutaj DiCaprio, który wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach w innych osobach. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.

Przyznacie szczerze, iż fabuła brzmi bardzo ciekawie. A jeśli dodamy wcześniejsze wiadomości o tym, iż dojdzie do próby szantażu jak i dużej intrygi to wyjdzie nam z tego świetny thriller.

Pierwszy zwiastun powinien pojawić się już niedługo. W Stanach podczas niektórych seansów filmu Bękarty wojny ma on się pojawić. Tym czasem sam film Inception trafi do kin 16 lipca 2010 roku. W Polsce zadebiutuje dwa tygodnie później.

(1) – Iniekcja – wprowadzenie roztworu (najczęściej leku) do tkanki za pomocą strzykawki z igłą.

(opis iniekcji – wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…