Filmy smoking

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje smoking. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku jego uczestników spotka się w opuszczonym magazynie, by ustalić, kto zdradził policji ich plan. Wściekłe psy to nie znający się wzajemnie, najemni gangsterzy o „kolorowych” pseudonimach. Ich zleceniodawcami są Joe Cabot i jego syn Eddie. Prowadzone przez nich wewnętrzne śledztwo polega na rzucaniu wymyślnych przekleństw, wzajemnym oskarżaniu i torturowaniu porwanego policjanta.
James Bond (Daniel Craig) opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter (Jeffrey Wright) z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Bodyguard

7,3
W swoim spektakularnym debiucie filmowym Whitney Houston wciela się w postać wielkiej gwiazdy estrady i filmu, Rachel Marron, która jest właśnie u szczytu sławy. Fani chcą ją oglądać. Chcą jej słuchać. Dotykać. Jest wśród nich także jeden, który chce ją zabić. Dlatego Rachel potrzebuje pomocy profesjonalisty - ochroniarza Franka Farmera. Farmer to zawodowiec, który nigdy nie zaniedbuje swoich obowiązków, zawsze nad wszystkim panuje. Nie podoba się to Rachel, która do tej pory sama kontrolowała swoje życie. Oboje chcą być górą. Oboje nie chcą się zakochać.


Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Kac Vegas

7,4
Pobudka trójki przyjaciół po wieczorze kawalerskim nie należy do przyjemnych, gdy okazuje się, że pan młody zniknął.
Jest takie miejsce na naszej planecie dziwniejsze od wszystkich innych - najsłabiej poznane i najbardziej tajemnicze; miejsce gdzie, podobnie jak w przestrzeni kosmicznej, ulatnia się konwencjonalne pojmowanie czasu i odległości; miejsce magiczne i niebezpieczne, do którego ludzkie ciało i ludzka dusza muszą się przystosować. Jest to zarazem jedyne miejsce, gdzie człowiek o imieniu Jacques Mayal naprawdę czuje się jak w domu. Tym miejscem jest morska otchłań - "Wielki błękit"
Los Angeles, rok 2008. Po trzech latach od nuklearnego wybuchu, który zmiótł z powierzchni ziemi część Teksasu, Amerykanie żyją w policyjnym państwie, którego rząd ingeruje w każdą sferę życia obywateli. W upalny Dzień Niepodległości splatają się losy trzech ekscentrycznych osób. Boxer Santaros (Dwayne Johnson) to dotknięty amnezją gwiazdor filmów akcji. Krysta Now (Sarah Michelle Gellar) jest byłą aktorką porno, obecnie prowadzącą telewizyjny show polityczno-obyczajowy. Roland Taverner (Seann William Scott) to oficer policji o tajemniczej podwójnej tożsamości, będący na tropie wielkiego międzynarodowego spisku... Ich spotkanie zaowocuje wydarzeniami, które odmienią losy ludzkości.
Akcja dzieje się podczas II wojny światowej w okupowanej przez Niemców i francuskich kolaborantów Casablance. Łatwo się tam dostać, ale trudno ją opuścić, zwłaszcza jeśli jest się poszukiwanym przez nazistów, tak jak działacz czeskiego ruchu oporu Victor Laszlo (Paul Henreid). Jedyną jego nadzieją okazuje się właściciel nocnego klubu – Rick Blaine (Humphrey Bogart), cyniczny Amerykanin, który nie jest skory do pomocy, tym bardziej że żoną Victora, jest jego była ukochana, która złamała mu serce, Ilsa (Ingrid Bergman). Dawne uczucia odżywają. W zamian za ułatwienie mężowi wyjazdu z Casablanki Ilsa proponuje Rickowi siebie. Główny bohater musi dokonać wyboru. Czy uczucie zwycięży w obliczu wojny? Scenariusz powstał na podstawie cieszącej się niewielką popularnością sztuki Murraya Burnetta i Joan Alison „Everybody Comes to Rick's”, która nigdy nie doczekała się premiery na Broadwayu. Na realizację obrazu przeznaczono zaledwie 950 000 dolarów, co zmusiło ekipę do drakońskich oszczędności (samolot widoczny w ostatnich scenach zrobiony był z… kartonu). Casablanca to jeden z tych filmów, które mimo upływu lat się nie starzeją. Obraz Michaela Curtiza zdobył pięć nominacji do Oscara® oraz 3 statuetki, włączając w to nagrodę w kategorii „najlepszy film 1943 roku”.

Pokuta

7,3
7,3
Trzynastoletnia Briony niesłusznie oskarża Robbiego o potworną zbrodnię. Jedyną osobą, która wątpi w jej wersję wydarzeń jest jej starsza siostra, Ceciia. Odtąd ich życie nie pozostanie takie samo. Film oparty na powieści Iana McEwana.
Mary Fiore (Jennifer Lopez) jest najbardziej wziętą w San Fransico specjalistką od planowania ślubów. Swoją pracę Mary wykonuje nie tylko z wielką pasją, ale przede wszystkim z prawdziwym profesjonalizmem. Nie umknie jej żaden szczegół, który mógłby w jakikolwiek sposób zakłócić przebieg ceremonii. Znakomicie zorganizowana, mająca receptę na każdą, nawet najbardziej nieprzewidzianą sytuację, jest powszechnie szanowana i podziwiana. A jednak, egzystencja bizneswomen nie do końca jej odpowiada. W pogoni za realizacją cudzych marzeń, Mary zgubiła gdzieś własne szczęście. Mimo, że jest piękna i wręcz emanuje seksapilem, w życiu prywatnym kroczy od porażki do porażki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…