Filmy narkotyk, postrzelenie, kokaina, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje narkotyk, postrzelenie, kokaina, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilka historii, rodem z kina lat 40., które zazębiają się w jedną całość. Dwóch niezbyt rozgarniętych gangsterów, Jules i Vincent, dostaje zlecenie od wpływowego szefa. Mają odbić należącą do niego walizkę. Zadanie, które miało być proste niczym budowa cepa, okazuję się arcytrudne. Tymczasem Marsellus Wallace, właściciel walizki, obstawia walkę bokserską. Nie będzie ona uczciwa, ponieważ wcześniej zapłacił jednemu z zawodników pokaźną sumę za przegranie meczu. Kiedy Wallace obstawia, jego żona zostaje oddana po opiekę Vincentowi. Mają ze sobą spędzić jeden, pozornie miły wieczór. Ale pozory mylą…
Akcja rozgrywa się w roku 2013. Bohaterem filmu jest policyjny tajniak Bob Arctor (Keanu Reeves), który na polecenie swoich przełożonych podejmuje się rozpracowania szajki handlującej niezwykle niebezpiecznym narkotykiem o nazwie Substancja A. Arctorowi udaje się przeniknąć w szeregi organizacji, w której znajdują się, między innymi, nadpobudliwy Luckamn (Woody Harrelson) i piękna Donna (Winona Ryder), ale chcąc utrzymać swój kamuflaż zostaje zmuszony do zażywania Substancji A. Pod wpływem narkotyku jego umysł wymyka się spod kontroli i od pewnego momentu bohater nie wie już, co jest prawdą, a co częścią narkotycznych halucynacji.
Foley to przebiegły i błyskotliwy policjant z Detroit, który bez skrupułów wkracza w luksusowy świat Beverly Hills, byle tylko dorwać mordercę. Przed jego sprytem, niekonwencjonalnymi metodami i zabójczym poczuciem humoru nie broni się nawet międzynarodowa siatka przemytników narkotyków.


Opowieść o młodym człowieku (Mark Wahlberg), który w latach 70tych zostaję gwiazdą przemysłu pornograficznego w Kalifornii. Wzbudza on zachwyt i podziw współautorów i ekipy technicznej, ale jego nagła kariera rodzi także niechęć i zawiść.
Dorchester, jedna z najniebezpieczniejszych dzielnic w Bostonie nie zalicza się do miejsc odpowiednich na spacer. Wybrukowana ludzkim nieszczęściem, naznaczona historią rozbitych rodzin, złamanych serc i niespełnionych marzeń. Kiedy ginie czteroletnia dziewczynka, prywatni detektywi Patrick Kenzie i Angela Gennaro nie pragną zająć się jej odnalezieniem. Ale po usilnym naleganiu ciotki dziecka podejmują śledztwo, które wystawi na próbę wszystko co mają: ich przyjaźń, zdrowie psychiczne a nawet życie.
Nocne życie, nieczyste interesy, rosyjska mafia. Na tym tle rozgrywa się konflikt dwóch braci, z których jeden (Joaquin Phoenix, Gladiator), menadżer nocnego klubu, jest związany z przestępczym półświatkiem Nowego Jorku, a drugi (Mark Wahlberg, Infiltracja) to uczciwy i wierzący w sprawiedliwość policjant. Spór między nimi zaostrzy się, gdy na horyzoncie pojawi się piękna Amada (Eva Mendes, Ghost Rider)...

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Brendan Frye, jest nie lubiany wśród rówieśników. Jedyna bliska mu osoba, Emily, opuszcza go mając dość kłótni. Wkrótce Brendan otrzymuje od byłej dziewczyny telefon z prośbą pomocy. Na drugi dzień znajduje ją martwą. Chłopak za wszelką cenę chce znaleźć sprawce zbrodni.
W tropikalnym klimacie, wśród bogactwa kultur, w Miami działa zespół detektywów Horatia Caine’a. Jest w nim piękna, wykształcona Calleigh Duoquene, specjalistka od balistyki, Tim Speedle, doskonały oficer śledczy, znający wszystkie ulice i zaułki miasta, Eric Delko, przed którym drogi wodne Florydy nie mają tajemnic i wreszcie Alexx Woods, koroner. Wszyscy ci oficerowie zbierają dowody, analizują zbrodnie i przemawiają w imieniu tych, którzy mówić już nie mogą – ofiar.
Lato w Nowym Jorku nigdy nie było bardziej upalne niż w 1977 roku - temperatura utrzymywała się niezmiennie powyżej 40 stopni Celsjusza. Działy się wtedy rzeczy wielkie i straszne. Na miasto spadła plaga kradzieży. Yankees wygrali mistrzostwa świata w baseballu. Trwało dyskotekowe szaleństwo, eksplodował punk rock. Noce spędzano w kultowych klubach 'Studio 54' i 'Plato's Retreat'. Ale kiedy nadchodziła noc, nadchodził też strach - w Nowym Jorku pojawił się psychopata, strzelający z rewolweru kaliber 44 do przypadkowych ludzi. Morderca, nazwany przez prasę "Syn Sama" ("Son of Sam"), dokonał serii potwornych mordów. Nowy Jork ogarnęła panika. Z właściwą sobie wirtuozerią Spike Lee tworzy panoramiczny obraz wydarzeń tamtego lata - lata Sama. "Mordercze lato" pokazuje, w jaki sposób pod wpływem morderstw Syna Sama dezintegruje się życie na Bronksie, zaufanie zmienia się w strach, a przyjaciele stają się wrogami. Film opowiada prawdziwą historię. "Stare, dobre czasy" - mówi z ironią i nostalgią na początku filmu legendarny dziennikarz Jimmy Breslin, wspominając Nowy Jork 1977 r., kiedy narkotyki i przemoc były wszechobecne, a całe miasto żyło w strachu przed Synem Sama. Breslin otrzymywał listy od Syna Sama, czyli Davida Berkowitza. Zanim jednak Berkowitz został złapany, zabił 6 osób i 7 ciężko ranił.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…