Filmy relacja matka-syn, fotografia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja matka-syn, fotografia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

„Tu, w Ameryce, mówimy o sobie w samych superlatywach: jesteśmy największym, najpotężniejszym, najszybszym krajem na świecie. Trudno się zatem dziwić, że tak wielu naszych sportowców stosuje doping.” Analiza amerykańskiej filozofii „zwycięstwa za wszelką cenę”. Przezabawne materiały archiwalne przeplatają się z bezcennymi opowiastkami rodzinnymi autora. Pojawiają się też wywiady z politykami, zawodowymi sportowcami, ekspertami medycznymi i zwykłymi użytkownikami siłowni.
Nieśmiały profesor college'u, który udaje ekstrawaganckiego alfonsa, cieszy się z nowego zajęcia na ulicach.
Londyn. Starsza kobieta z Chin żyje wspomnieniami o swoim zmarłym niedawno synu. Jej spokój przerywa pojawienie się obcego człowieka. Richard, który również bardzo przeżył śmierć chłopaka, spróbuje nawiązać z nią kontakt. Ze względu na barierę językową i kulturową nie będzie to jednak łatwe.


Reporter Frank Ross (James Cagney) zostaje niesłusznie uznany winnym morderstwa i osadzony w więzieniu.
Tom Chadwick (Chris O'Dowd (I)) stracił pracę i dziewczynę. Z tego powodu postanawia wrócić do rodzinnego domu. Już na samym początku dowiaduje się, że zmarła jego daleka ciotka, zostawiając mu w spadku pudło z pamiątkami. Zaintrygowany Tom postanawia podążyć ich śladem i dowiedzieć się co nieco o swoich przodkach i kuzynach.
Rodzeństwo Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr podczas wakacji w domu stryja odkrywają tajemniczą starą szafę. Okazuje się, że jej wnętrze jest sekretnym przejściem do magicznej krainy Narnii. Niestety z powodu czarów Białej Czarownicy, od wielu lat panuje tam mroźna zima. Mieszkańcy Narnii z pomocą dzieci postanawiają przywrócić dawny blask krainie pod rządami prawowitego władcy Narnii lwa Aslana.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Po rozstaniu z Babi (María Valverde) w Trzy metry nad niebem i pobycie w Londynie, Hache (Mario Casas) wraca do Barcelony. Powrót jest doskonałą okazją do spotkania się ze starymi znajomymi. Poza nimi Hache poznaje piękną Gin (Clara Lago), która wydaje się idealnie do niego pasować. Jednak w chłopaku nadal tli się stara miłość, a miejsce i ludzie non stop przypominają mu o Babi. Czy nowa miłość wygra ze starą? Czy Hache da radę zapomnieć o przeszłości?
Historia Desmonda Dossa - sanitariusza, który odmówił wykonania rozkazu noszenia broni i zabijania podczas bitwy o Okinawę.
Świat według Kiepskich przedstawia osobliwe perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny i sąsiadów. Główny bohater to postać nieprzeciętna – totalny leń i niepoprawny kombinator w wiecznych finansowych tarapatach, jednakże obdarzony niepospolitą inwencją, skłaniającą go do coraz bardziej oryginalnych przedsięwzięć. Od 1998 roku widzowie Polsatu śledzą wydarzenia, o których – jak mawia Ferdynand Kiepski – „nie śniło się nawet fizjologom”. Bohater był… w ciąży z ufoludkiem, skonstruował perpetum mobile, wysłał w kosmos teściową, skraplał głupotę, hodował w domu wirtualne świnie, sklonował żonę w warunkach domowych…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…