Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Weaver | ||
Mike Crain
(asystent)
|
||
Dan Johnston
(asystent)
|
||
Jennifer Nelson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rachel Feldman | ||
Producenci | Ocena | |
Joseph Lawlor
producent wykonawczy
|
||
Kirk Shaw
producent
|
||
Kim Arnott
współproducent
|
||
Stanton W. Kamens
producent wykonawczy
|
||
Lindsay MacAdam
współproducent
|
||
Kirk Shaw
producent wykonawczy
|
||
Stacey Shaw
współproducent
|
||
Randall H. Zalken
współproducent
|
||
Christian Bruyère
kierownik produkcji
|
||
Charlotte Clark-Gamache
nadzorca postprodukcji
|
||
Wendy Nahanee
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Laura Leighton
Nora Flannery
|
||
Antonio Cupo
Jamie Derringer
|
||
Ellie Harvie
Claire
|
||
Lorena Gale
Aveva Marley
|
||
Aaron Pearl
Steve Fitzgerald
|
6,5
|
|
Deanna Milligan
Maggie
|
||
John Tench
Kierownik
|
||
Lenore Zann
Merry
|
||
Nancy Sivak
Janet
|
||
Viv Leacock
Reggie
|
7,0
|
|
Pete Graham
Jeff
|
||
Stephanie Penikett
Tara
|
||
Sarah Penikett
Tiffany
|
||
Peter Benson
Reporter
|
||
Jesse Whitehead
Młody mężczyzna
|
||
Katie Chapman
Młoda kobieta
|
||
Katie Keating
Nastolatka
|
||
Scott A. McGillivray
Mac Miller
|
||
Madison Graie
Roberta Miller
|
||
Trish Allen
Kelnerka
|
||
Cali Boyle
Dziewczyna wynajmująca samochody
|
||
David McNally
Rene Beniov
|
||
Matreya Fedor
Willa
|
||
Christopher Ball
Gitarzysta - gitara basowa
|
||
Mike Twining
Gitarzysta - gitara elektryczna
|
||
Jovan Vujatovic
Perkusista
|
||
Jo-Ann Fernandes
Sanitariuszka
|
||
Melanie Yeats
Pielęgniarka
|
||
Andrew Twining
Gitarzysta
|
||
Alison Araya
Aktorka
|
||
Eduardo Noda
Stały bywalec teatru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jesse Harris
(pomoc techniczna)
|
||
Rod Rushka
(pomoc techniczna)
|
||
Jeff Smith
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hal Beckett | ||
Daniel Ingram
(współkompozytor)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Tanya Lipke | ||
Jessica Sawaf
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Gordon Williams | ||
Jason Koroluk
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Jesse Lyon
(asystent)
|
||
Joel Madsen
(asystent)
|
||
Ronald Ramage
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jill Corp
główny stylista
|
||
Amy Van Wormer
główny charakteryzator
|
||
Tiffany Riley
charakteryzator (asystent)
|
||
Tiffany Riley
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rick Whitfield
scenograf
|
||
Gail Luining
dekorator wnętrz
|
||
Ben Krakowsky
główny rekwizytor
|
||
Jen Swanston
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Hennie Britton
technik imitacji
|
||
Derick Cobden
nadzorca dźwięku
|
||
Craig George
montaż dialogów
|
||
Craig George
montaż postsynchronu
|
||
Matthew Gionet
nadzorca dźwięku
|
||
Michael Keeping
imitator dźwięku
|
||
Shawn Miller
mikser
|
||
Millar Montgomery
mikrofoniarz
|
||
Chris Ove
nadzorca postsynchronu
|
||
Vince Renaud
mikser ponownego nagrania
|
||
Jo Rossi
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Barkes
koordynator efektów specjalnych
|
||
Colin Decker
efekty specjalne (asystent)
|
||
Garrett LaLonde
efekty specjalne (asystent)
|
||
Joel McGowan
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Candice Elzinga
dobór obsady
|
||
Dean E. Fronk
dobór obsady
|
||
Donald Paul Pemrick
dobór obsady
|
||
Tammy Jones
kamerzysta (asystent)
|
||
Shannon Kohli
operator kamery
|
||
Vince Laxton
oświetlenie
|
||
Don Miernecki
kamerzysta (asystent)
|
||
Krista Stumph
kamerzysta (asystent)
|
||
Marcel Williams
fotosista
|
||
L.A. Hilts
dodatkowy dobór obsady
|
||
Eddie Jaszek
dobór obsady (asystent)
|
||
Jennifer Lurey
dodatkowy dobór obsady (USA)
|
||
Martina Smyth
dodatkowy dobór obsady
|
||
Karen Austin
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…