Obserwator

6,5
6,3
Dean (Bobby Cannavale) i Nora (Naomi Watts) Brannockowie właśnie kupili wymarzony dom na urokliwych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey. Gdy już sfinalizowali transakcję, która pochłonęła całe ich oszczędności, okazało się, że okolica jest dużo mniej przyjazna, niż im się wydawało. Wśród sąsiadów są zdziwaczała staruszka imieniem Pearl (Mia Farrow) i jej syn Jasper (Terry Kinney), który zakrada się do domu Brannocków i chowa w windzie gastronomicznej. Mamy też Karen (Jennifer Coolidge), agentkę nieruchomości i dawną znajomą Nory, która sprawia, że nie czują się mile widziani. Do tego wścibscy Mitch (Richard Kind) i Mo (Margo Martindale), którzy zdają się nie rozumieć pojęcia „teren prywatny”. Chłodne powitanie szybko przeradza się w piekło na ziemi, gdy tajemniczy „Obserwator” swoimi listami doprowadza Brannocków do granic wytrzymałości psychicznej, a jednocześnie na jaw wychodzą ponure sekrety okolicznych mieszkańców. Serial oparty na prawdziwej historii sławetnego „Watcher House” w New Jersey.
Odcinki 7 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Niedługo po przeprowadzce do wymarzonego domu rodzina Brannocków otrzymuje list z pogróżkami od tajemniczego nadawcy — i doznaje niespodziewanej straty.
Dean zatrudnia prywatną detektyw i rozmawia z byłym właścicielem domu, który wciąż nie może otrząsnąć się po tym, co przeżył. Nora i dzieci przenoszą się do motelu.
Grono podejrzanych zawęża się po tragedii w sąsiedztwie. Karen proponuje Norze rozwiązanie. Dziwny gość opowiada Deanowi o Czwartej Fazie.
Kiedy Dean zgłębia historię domu, Theodora odkrywa niepokojący pseudonim Dakoty, a sekretny związek Ellie wychodzi na jaw.
Nora sądzi, że to Dean pisał listy, żeby wystraszyć ją i skłonić do sprzedaży domu, ale testy DNA przynoszą zaskakujące wyniki. Robotnicy odkrywają coś w piwnicy.
Dean i Nora odkrywają zamieszkany ukryty pokój. Theodora przekazuje ciekawe informacje o Rogerze Kaplanie. Rodzina podejmuje ważną decyzję.
Nora namawia Deana, żeby żył jak wcześniej, ale przeszłość wciąż go prześladuje. Szokujące wyznanie okazuje się niespójne. Dom wciąż jest obserwowany.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…