Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Emmanuel Osei-Kuffour | ||
Ariane Collman
(asystent)
|
||
Harris Ellison
(asystent)
|
||
Ela Miszkurka
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alexi Hawley
(twórca)
|
||
Hadi Nicholas Deeb | ||
George V. Ghanem
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marc David Alpert
producent
|
||
Agatha Warren
producent
|
||
Noah Centineo
producent wykonawczy
|
||
Maya Goldsmith
współproducent wykonawczy
|
||
Niceole R. Levy
współproducent wykonawczy
|
||
Vincent Colpron
kierownik produkcji
|
||
Cameron Greco
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maxine Grossman
koordynator produkcji
|
||
Alexandra Axenova
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Armen Fetulagian
nadzorca postprodukcji
|
||
Parker Bryant
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Noah Centineo
Owen Hendricks
|
||
Laura Haddock
Max Meladze
|
8,0
|
|
Aarti Mann
Violet Ebner
|
||
Colton Dunn
Lester Kitchens
|
||
Fivel Stewart
Hannah Copeland
|
6,0
|
|
Daniel Quincy Annoh
Terence
|
||
Kristian Bruun
Janus Ferber
|
5,0
|
|
Vondie Curtis-Hall
Walter Nyland
|
||
David Denman
Kevin Mills
|
||
Kaylah Zander
Amelia
|
||
Angel Parker
Dawn Gilbane
|
||
Victor Andres Turgeon-Trelles
Talco
|
||
Gabriel Infante
Drugi Jorge
|
||
Andy Assaf
Ahmed
|
||
Tristan D. Lalla
Darren Weathers, funkcjonariusz
|
||
Kathryn Kirkpatrick
Profesor
|
||
Karrie Kwong
Soo
|
||
Pauline Little
Sekretarka Nylanda
|
||
Nico DeCastris
Jeff Gilbert
|
||
Jesse Collin
Dodge
|
||
Jake Lewis
Phantom
|
||
Sean Tucker
Larry
|
||
Stephanie Costa
Mo
|
||
Viviana Imara
Stewardesa
|
||
Zeshaun Saleem
Arjun
|
||
Amanda Ip
Bricks
|
||
Joshua Bilbao
Nate
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bernard Couture
(kierownik zdjęć)
|
||
Dominic Prevost
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jordan Gagne | ||
Kostiumy | Ocena | |
Véronique Marchessault | ||
Isabel Poulin | ||
Alexandra David-Corbo
(koordynator kostiumów)
|
||
Ariane Lemieux
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sang Han | ||
David Zimmerman III
(asystent)
|
||
Mike Delegal
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Ashley Seino
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Melissa Fafard
główny charakteryzator
|
||
Marie-Michelle Claveau
charakteryzator
|
||
Lindsay Thomas
charakteryzator (asystent)
|
||
Colleen Quinton
projektant makijażu
|
||
Frederic Belanger
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Sandefur
scenograf
|
8,0
|
|
Sonia Khenfech
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tim Chilton
imitator dźwięku
|
||
Justine von Winterfeldt
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…