"Wsród wyznawców każdej wiary są mordercy i ofiary" – Dobry,ciekawy film.Polecam.
Poraz pierwszy obejrzałm film w którym wojna została przedstawiona od strony Niemców.Myśle że jako najlepszy komentarz pasują tu słowa z piosenki Marka Czyżykiewicza: "Wsród wyznawców każej wiary są mordercy i ofiary"
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
8,5-No i weź tu badź sekretarką i powiedz fuhrerowi: proszę mówić wolniej.Świetna psychologia postaci w obliczu klęski. Odważne ukazanie Adolfa. Bruno Ganz 9/10