Sutures 2009

Szóstka przyjaciół wybiera się na kilka dni do willi na odludziu. Przypadkowo natyka się na nich Alexander Tatum, seryjny morderca i były student medycyny. Znalazłszy nowe ofiary Alexander porywa przyjaciół i dostarcza wszystkich do nielegalnej kliniki swojego ojca, gdzie bezwzględni lekarze zabijają ludzi dla ich organów.

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Andrew Prine
jako Dr Hopkins
Jason London
jako Det. Zane
Carlos Lauchu
jako Alexander Tatum
Allison Lange
jako Sienna
B.J. Britt
jako Scott
Azie Tesfai
jako Kristen
Nick Holmes
jako Jason
Kate French
jako Shannon
C.J. Thomason
jako Ben
Lisette Bross
jako Dr Christensen

Fabuła

Szóstka przyjaciół wybiera się na kilka dni do willi na odludziu. Przypadkowo natyka się na nich Alexander Tatum, seryjny morderca i były student medycyny. Znalazłszy nowe ofiary Alexander porywa przyjaciół i dostarcza wszystkich do nielegalnej kliniki swojego ojca, gdzie bezwzględni lekarze zabijają ludzi dla ich organów. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, morderstwo, szaleństwo, porwanie zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Kraj produkcji
USA
Czas trwania
83 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Martyr 2010-09-20 4

Dostateczny. - Szału nie robi, ale da się obejrzeć, chociaż miejscami bije po oczach słaba gra aktorska. Jakoś tak wyszło, że jest to kolejny horror z wątkiem medycznym, jaki dane mi było oglądać w ostatnim czasie i po raz kolejny jestem zawiedziony. Film ten jest dość przewidywalny, jak większość amerykańskich produkcji tego typu, ale ma dość nietypowe zakończenie, które może się podobać. 4/10.

Współtworzą