Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Julio Quintana | ||
Javier Bellido Cintron
(asystent)
|
||
Kemel Jamis
(asystent)
|
||
Brian Rios
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Julio Quintana | ||
Alejandro Berríos
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Linda Juliana Lemos
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
|
||
Consuelo Gomez
(tłumaczenie) (hiszpański)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marla Quintana
producent
|
||
Mark D. Rodgers
współproducent
|
||
Sarah Green
producent wykonawczy
|
||
Mark Joseph
producent wykonawczy
|
||
Terrence Malick
producent wykonawczy
|
||
Stephen Germer
współproducent wykonawczy
|
||
Anthony Jackson
współproducent wykonawczy
|
||
Jenna Jackson
współproducent wykonawczy
|
||
Richard C. Jones
współproducent wykonawczy
|
||
Jeff Keels
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Rockafellow
współproducent wykonawczy
|
||
Martin Sheen
współproducent wykonawczy
|
7,3
|
|
Christian Sosa
współproducent wykonawczy
|
||
Kelli Weinzierl
współproducent wykonawczy
|
||
Jody Wingrove
współproducent wykonawczy
|
||
Annabelle Mullen
kierownik produkcji
|
||
Javier Enrique Pérez
konsultant produkcji
|
||
Alexis Aguirre
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrea Bajandas
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Alexandra Burgos
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Javier Bellido Cintron
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Catalina Del Puerto
kierownik produkcji (asystent)
|
||
André Des Rochers
konsultant produkcji
|
||
Mariela Ferrer
koordynator produkcji
|
||
Callie Keels
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Yeya Monroig
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
James Michael Otero
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Janelli Rosario
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Raquel Sanabria
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anita Surendran
konsultant produkcji
|
||
Carlos Valentín
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lucas Quintana
Leo
|
||
Martin Sheen
Ojciec Douglas
|
7,3
|
|
Jacqueline Duprey
Fidelia
|
||
Aris Mejias
Soraya
|
||
Hiram Delgado
Gabriel
|
||
Jorge Luis Ramos
Pedro
|
||
Marian Pabon
Rosita
|
||
Elia Enid Cadilla
Concha
|
||
Sunshine Logroño
Oscar
|
||
Julio Ramos Velez
Bigo
|
||
Leslie Van Zandt
Ingrid
|
||
Marisé Alvarez
Mariela
|
6,0
|
|
Leonardo Castro
Primo
|
||
Eugenio Monclova
José, diakon
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Santiago Benet Mari | ||
Javier Cruzado
(główna pomoc techniczna)
|
||
Javier Pesquera
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hanan Townshend | ||
Kostiumy | Ocena | |
Natalia Collazo | ||
Rebecca Rivera
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
A.J. Edwards | ||
Don Swaynos | ||
Muzyka | Ocena | |
Peter Bay
dyrygent
|
||
Hanan Townshend
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lizmarie Cruz
charakteryzator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Lizmarie Cruz
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Charmaris Darias
charakteryzator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Charmaris Darias
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Evelyn García
główny stylista
|
||
Abadha Lila
nadzorca charakteryzacji
|
||
Noelia Loiz
charakteryzator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Noelia Loiz
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gerardo Vega
scenograf
|
||
Pamela Nicolle Padilla
dekorator wnętrz
|
||
Francisco 'Panchi' López-Franco
rekwizytor
|
||
Amilcar Rivera
główny rekwizytor
|
||
Angel Rivera
rekwizytor (asystent)
|
||
José Tito Ruiz
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Curtis Henderson
imitator dźwięku
|
||
Curtis Henderson
montaż dźwięku
|
||
Chris Keyland
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Keyland
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Travis MacKay
mikser postsynchronu
|
||
Angel Matos
dźwięk
|
||
Bradley Murphy
montaż dźwięku
|
||
Leonardo Ochoa
mikrofoniarz
|
||
José Elí Pérez
mikser
|
||
Jorge Sánchez
mikser ponownego nagrania
|
||
Patrick Kelly Donnelly
mikser muzyki
|
||
Lauren Mikus
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rafael Pérez
koordynator efektów specjalnych
|
||
Rafael Pérez
pirotechnik
|
||
Alex Quintana
koordynator efektów specjalnych
|
||
Ramón 'Junior' Robles
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Zoraida Sanjurjo López
dobór obsady
|
||
Kemel Jamis
dodatkowy dobór obsady
|
||
Victor Rosario
nadzorca doboru obsady
|
||
Vilmarie Alcazar
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kemel Jamis
dokumentacja scenograficzna
|
||
Tad Catalano
zecer
|
||
Tim T. Cunningham
producent efektów wizualnych
|
||
Tray Duncan
efekty wizualne
|
||
Lucas Martell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dennis Valk
efekty wizualne
|
||
Don Abbatiello
koordynator kaskaderów
|
||
Rafael Alcocer
koordynator kaskaderów
|
||
Eric Miranda
koordynator kaskaderów
|
||
Angel Rafael Pagán
koordynator kaskaderów
|
||
Hector Rivera
kaskader dublujący
|
||
Norberto Vicente Vega
kaskader
|
||
Lizz Diaz
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Efra Figueroa
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
André Lugo
elektryk
|
||
André Lugo
oświetlenie (asystent)
|
||
Marcos Pesquera
oświetlenie
|
||
Alex Quintana
operator kamery (asystent)
|
||
Carlos Rafi Rivera
prowadzący ostrość
|
||
Francisco Román
fotosista
|
||
Brandon Thomas
kolorysta
|
||
Chase Insogna
księgowy
|
||
Nilsa Maldonado
księgowy produkcji
|
||
José Luis Quiles
księgowy
|
||
Fausto Radaelli
treser zwierząt
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…