Spadaj! 6.8

Haley Graham (Missy Peregrym) to mocno zbuntowana nastolatka o wyjątkowej fantazji. Ku rozpaczy jej bezradnego ojca kolejny wybryk dziewczyny skutkuje konfliktem z prawem. Wyrokiem sądu Haley zostaje wysłana do prestiżowej, a jednocześnie słynącej z iście militarnego rygoru Akademii Gimnastyki. Nie jest jej łatwo odnaleźć się w świecie dyscypliny, surowych zasad i rywalizacji. Ferment, jaki wprowadza krnąbrna gimnastyczka, usiłuje złagodzić jej trener, legendarny Burt Vickerman (Jeff Bridges). W ich szorstkich relacjach powoli pojawia się wzajemny szacunek.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 9

Jack_Daniels 2012-03-06 8

Missy!! – Produkcja raczej miła, lekka i przyjemna. Jej pierwszym plusem jest odtwórczyni roli głównej – Missy Peregrym. Osobiście uwielbiam tę aktorkę i oglądanie jej na ekranie to dla mnie prawdziwa przyjemność. Obecnie jest gwiazdą serialu „Rookie Blue”, a występ filmie „Stick It” był jej pierwszą dużą rolą filmową. Film ten to historia zbuntowanej nastolatki Haley Graham, która w wyniku kolejnego wybryku i konfliktu z prawem zostaje wysłana przez sędzinę do elitarnej akademii gimnastycznej prowadzonej przez znanego z twardej ręki trenera Burta Vickermana (w tej roli Jeff Bridges). Haley musi teraz radzić sobie w świecie dyscypliny i surowych zasad, gdzie żaden jej występek nie ujdzie jej płazem. Nie jest jej łatwo tym bardziej, że w świecie gimnastyczek jest ona nie lubiana za sytuację z przeszłości. Jednak pod wpływem wydarzeń Haley zaczyna traktować treningi coraz poważniej i pomimo konfliktów z innymi zawodniczkami wraca do wyczynowego uprawiania gimnastyki, a pomiędzy nią i jej szkoleniowcem nawiązuje się nić porozumienia.

Mimo tego, że film nie zaskakuje specjalnie swym zakończeniem i jest dość schematyczny, to jednak ogląda się go całkiem przyjemnie. Utrzymany jest on w luźnej atmosferze i przyjemnym klimacie. Reżyserką i scenarzystką tej produkcji jest Jessica Bendinger, która współtworzyła scenariusz do serialu „Seks w wielkim mieście”. Ciekawostką jest też na pewno fakt, że w filmie wystąpiło wielu mistrzów gimnastycznych, a dublerką Missy Peregrym była francuska mistrzyni, uczestniczka igrzysk olimpijskich, Isabelle Severino. Należy też powiedzieć, że pochodząca z Kanady Missy przez wiele lat również uprawiała sport. No cóż, takie ciało nie wzięło się u niej przypadkiem… :)

Novqa 2008-01-27 10

zajefajny 100/100 – znowu moj klimat, nie tam żadne romanse itp itd, tylko naprawdę dobry film, muzyka i w ogóle całość jest fantastyczna ;]

rechaa 2007-06-02 10

Świetny, świetny i jeszcze raz świetny… – …naprawde bardzo fajjna fabuła, wykonanie, muzyka i to wszystko zebrane do "kupy" daje taki świetny film 10+/10

hexse rechaa 2007-06-05 2

a dla mnie beznadziejna fabula, marne dialogi…. a moglby to byc tak fajny film o tak wspanialym sporcie….. 2/10

john13 2007-02-26 10

Super film :D:D – Film śmieszny i fajny :) W fajnym stylu… Niby fabuła tyćke podobna do step upa bo ona też tam trafia za kare, ale reszta inna… Ale super !!! Jak dla mnie bomba !!!

Novqa john13 2008-01-27 10

to nie ma nic wspólnego ze step up, a step up sie do tego filmu nie umywa ;]

mala_kosmitka 2006-10-23

:) – baaaaaardzo fajny film… :) szczególnie koncowka była dla mnie miłym zaskoczeniem.. mozna być wygranym wcale nie stojąc na podium ;)

srebrny mala_kosmitka 2007-01-03 7

Czy naprawde taki fajny raczej typowa amerykańska produkcja dla mnie 6/10