Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Yves Simoneau | ||
Louis-Philippe Rochon
(asystent)
|
||
Carl Roméo Desjardins
(asystent)
|
||
Simon-Édouard Pilon
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tony Peck | ||
Joseph Brutsman | ||
Producenci | Ocena | |
Nicolas Clermont
producent
|
||
Joseph Brutsman
producent wykonawczy
|
||
Tony Peck
producent wykonawczy
|
||
Elie Samaha
producent wykonawczy
|
||
Stewart Harding
współproducent
|
||
Bret Michaels
współproducent
|
||
Shane Stanley
współproducent
|
||
Richard Lalonde
kierownik produkcji
|
||
Mario Nadeau
kierownik produkcji
|
||
George Jardon
nadzorca postprodukcji
|
||
Renée Hébert
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Marlon Brando
Szwed
|
8,2
|
|
Donald Sutherland
Sędzia Rolf Rausenberger
|
7,8
|
|
Charlie Sheen
Bud
|
7,4
|
|
Thomas Haden Church
Larry
|
||
Mira Sorvino
Agentka Karen Polarski
|
7,2
|
|
Martin Sheen
Nowy kurator
|
7,3
|
|
David Arquette
Ned Jebee
|
||
Jean Pierre Bergeron
Lauter
|
||
Rémy Girard
Louis
|
||
Roc Lafortune
Dwayne
|
||
Roy Dupuis
Turek
|
7,3
|
|
Christin Watson
Inga
|
||
Holly Watson
Liv
|
||
James Hyndman
Mack
|
||
Frank Fontaine
Szeryf Earl Knudsen
|
||
Tom Rack
Wielebny Schmidt
|
||
Pierrette Robitaille
Pani Schmidt
|
||
Robert Burns
Człowiek orkiestra
|
||
Gordon Masten
Dyrektor Mike Hock
|
||
Alain Goulem
Brakeman Doug
|
||
Robin Leach
Robin Leach
|
||
Sylvie Potvin
Doris
|
||
Tamar Kozlov
Kim Shmidt
|
||
Dorothée Berryman
Panna Jensen
|
||
Marie Tifo
Panna Hammer
|
||
Kent McQuaid
Billy
|
||
Jeff Roop
Brad
|
||
Art Kitching
Kyle
|
||
Matthew Boylan
Bud Knudsen, zastępca szeryfa
|
||
Sylvain Beauchamps
Przystojniak
|
||
Robert Norman
Szef kuchni
|
||
Emidio Michetti
Pomocnik szefa kuchni
|
||
Joseph Brutsman
Szczupły Paul
|
||
Pierre Powers
Jacques
|
||
Cynthia Frazier
Vita
|
||
Candice Frazier
Juanita
|
||
Pierre Couillard
Meksykański ojciec
|
||
Chantal Lonergan
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Maggie Shuter
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Franco |
8,0
|
|
Michel Périard
(główna pomoc techniczna)
|
||
Benoît Alarie
(pomoc techniczna)
|
||
Jean-Yves Denis
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham | ||
Roger Neill
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
François Barbeau | ||
Anne Duceppe
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Yves Langlois | ||
Isabelle Malenfant
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Roger Neill
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Pierre Saindon
charakteryzator
|
||
Nathalie Trépanier
charakteryzator
|
||
Marcelo Padovani
fryzjer
|
||
Linda Bourgon
fryzjer (asystent)
|
||
Serge Morache
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michel Proulx
scenograf
|
||
Jean Kazemirchuk
dyrektor artystyczny
|
||
Jean-François Campeau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Simon Chamberland
główny rekwizytor
|
||
Francis Back
scenopis obrazkowy
|
||
Eric Lafrance
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Raymond Legault
projektant dźwięku
|
||
Michel Descombes
mikser ponownego nagrania
|
||
Gavin Fernandes
mikser ponownego nagrania
|
||
Michel B. Bordeleau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sylvie Masse
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Natalie Fleurant
montaż dialogów
|
||
Marc Gagnon
montaż dźwięku
|
||
Mark Shnuriwsky
montaż dźwięku
|
||
France Leduc
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Sylvain Richard
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Sid Lieberman
imitator dźwięku
|
||
Victoria Rose Sampson
nadzorca postsynchronu (Los Angeles)
|
||
Mireille Morin
montaż postsynchronu
|
||
Bruno Ruffolo
operator postsynchronu
|
||
Marc H. Beaulieu
mikrofoniarz
|
||
Richard Lavoie
mikrofoniarz
|
||
Eric Zimmer
mikrofoniarz
|
||
Lisa Brown
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Louis Craig
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Pierre Côté
technik
|
8,0
|
|
André Laforest
technik
|
||
Eric-André Paquin
technik
|
||
Sebastien Roussel
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Stéphane Lefebvre
koordynator kaskaderów
|
||
Mike Chute
kaskader dublujący
|
||
Louis Pharand
kaskader dublujący
|
||
Jean Frenette
kaskader
|
||
Vera Miller
dobór obsady
|
||
Nadia Rona
dobór obsady
|
||
Patrice-Alain Barrette
efekty wizualne
|
||
Sébastien Bergeron
efekty wizualne
|
||
Benoît Brière
efekty wizualne
|
||
Thierry Delattre
efekty wizualne
|
||
Nicolas Cotta
zecer
|
||
François Lambert
zecer
|
||
Charles Marchand
zecer
|
||
Dominique Normand
zecer
|
||
Sylvie Talbot
zecer
|
||
Christian Lemay
operator kamery (asystent)
|
||
Nicolas Marion
operator kamery (asystent)
|
||
Clyde Miller
operator kamery (asystent)
|
||
Denis Ménard
mistrz oświetlenia
|
||
Pierre Provost
oświetlenie
|
||
Nathalie Lasselin
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Jan Thijs
fotosista
|
||
Raynald Lavoie
elektryk
|
||
Michel Steinmetzer
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…