Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jacques Audiard | ||
Serge Onteniente
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Euric Allaire
(asystent)
|
||
Vianney Etossé
(asystent)
|
||
Aurélien Fauchet
(asystent)
|
||
Cyrille Pailles
(asystent)
|
||
Hugo Rousselin
(asystent)
|
||
Alexandra Gayzal
(asystent) (Belgia) (Alpy)
|
||
Zélia Abadie
(asystent) (Belgia)
|
||
Stanislas Thuret
(asystent) (Alpy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jacques Audiard | ||
Thomas Bidegain | ||
Craig Davidson
(opowiadania)
|
||
Nathalie Vierny
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Kaspar Vogler
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jacques Audiard
producent
|
||
Martine Cassinelli
producent
|
||
Pascal Caucheteux
producent
|
||
Jean-Pierre Dardenne
współproducent
|
||
Luc Dardenne
współproducent
|
||
Annemie Degryse
współproducent
|
||
Alix Raynaud
współproducent
|
||
Antonin Dedet
kierownik produkcji
|
||
Augustin Werkoff
kierownik produkcji
|
||
Solène Zavagno
kierownik produkcji
|
||
Philippe Groff
kierownik produkcji (Belgia)
|
||
Emmanuel Comte
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Capucine Grelardon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ilana Schouver
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jonathan Slimak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephane Martel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Baptiste Neuville
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julien Selak
koordynator postprodukcji
|
||
Grégoire Sorlat
producent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Marion Cotillard
Stéphanie
|
7,6
|
|
Matthias Schoenaerts
Alain van Versch
|
7,3
|
|
Armand Verdure
Sam
|
||
Céline Sallette
Louise
|
||
Corinne Masiero
Anna
|
||
Bouli Lanners
Martial
|
7,0
|
|
Jean-Michel Correia
Richard
|
||
Yannick Choirat
Simon
|
||
Mourad Frarema
Foued
|
||
Fred Menut
Właściciel firmy ochroniarskiej ELP
|
||
Duncan Versteegh
Opiekun orek
|
||
Katia Chaperon
Opiekunka orek
|
||
Catherine Fa
Opiekunka orek
|
||
Andès Lopez Jabois
Opiekun orek
|
||
Océane Cartia
Opiekunka do dziecka
|
||
Françoise Michaud
Matka Stéphanie
|
||
Irina Coito
Nauczycielka aerobiku
|
||
David Billaud
Treser psa
|
||
Yvon L'Allain
Protetyk
|
||
Fabien Baïardi
Podrywacz w nocnym klubie
|
||
Laetitia Malbranque
Kobieta w supermarkecie
|
||
Soulyane Rajraji
Przedstawiciel związku w supermarkecie
|
||
Pascal Rozand
Sprzedawca
|
||
Hedi Touihri
Szef ochrony w supermarkecie
|
||
Martine Millar
Koleżanka Anny
|
||
Anne-Marie Tomat
Pielęgniarka w szpitalu nad jeziorem
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stéphane Fontaine | ||
Antonin Gendre
(główna pomoc techniczna)
|
||
Pascal Delaunay
(pomoc techniczna)
|
||
Jan Gagnaire
(pomoc techniczna)
|
||
Willdric Lievin
(pomoc techniczna)
|
||
Giovanni Quéné
(pomoc techniczna)
|
||
Jonathan Ly
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Jean Volont
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alexandre Desplat | ||
Evgueni Galperine
(muzyka dodatkowa)
|
||
Philip Lees
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Virginie Montel | ||
Elfie Carlier | ||
Paulette Ribot | ||
Valerie Le Roy
(Belgia)
|
||
Isabelle Pannetier
(nadzorca kostiumów)
|
||
Olivia Lahougue
(garderoba)
|
||
Lucie Durand
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Juliette Welfling |
7,0
|
|
Géraldine Mangenot
(asystent)
|
||
Mathieu Reid
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jean-Pascal Beintus
aranżer
|
||
Nicolas Charron
aranżer
|
||
Sylvain Morizet
aranżer
|
||
Anne-Sophie Versnaeyen
aranżer
|
||
Dominique Lemonnier
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Pascal Larue
efekty specjalne makijażu
|
||
Emmanuel Pitois
efekty specjalne makijażu
|
||
Frédérique Ney
główny charakteryzator
|
||
Alice Robert
charakteryzator
|
||
Cyril Hipaux
efekty specjalne makijażu
|
||
Catherine Ichou
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Erwan Simon
efekty specjalne makijażu
|
||
Myriam Roger
główny stylista
|
||
Dorothée Soual
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michel Barthélémy
scenograf
|
||
Yann Megard
dyrektor artystyczny
|
||
Boris Piot
dekorator wnętrz
|
||
Virginie Defauwes
projektant wnętrz
|
||
Martinus Van Lunen
koordynator konstrukcji
|
||
Jessy Kupperman
główny rekwizytor
|
||
Manuel Mougin
główny rekwizytor
|
||
Matthieu Genin
rekwizytor
|
||
Boris Piot
rekwizytor
|
||
Jean-Luc Fouvet
stolarz
|
||
Benoit Godde
projektant graficzny
|
||
Thomas Rollant
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jean-Paul Hurier
mikser ponownego nagrania
|
||
Johann Nallet
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Nikolas Javelle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Vranken
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Pascal Villard
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sabrina Felgueiras
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Niels Barletta
mastering dźwięku (technik)
|
||
Brigitte Taillandier
dźwięk
|
||
Philippe Fontaine
dźwięk (asystent)
|
||
Caroline Reynaud
montaż dialogów
|
||
Philippe Penot
imitator dźwięku
|
||
Florian Penot
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Johann Nallet
mikser imitacji
|
||
Florent Lavallée
operator imitacji
|
||
Léo Lepage
operator imitacji (asystent)
|
||
Marc Doisne
operator postsynchronu
|
||
Florent Lavallée
operator postsynchronu
|
||
Dominique Eyraud
mikrofoniarz
|
||
Avril Noviant
mikrofoniarz
|
||
Frédéric Junqua
nadzorca muzyki
|
||
Thomas Dappelo
mikser muzyki
|
||
Thomas Dappelo
operator muzyki (technik)
|
||
Ludovick Tartavel
technik muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Julien Poncet de la Grave
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Olivier Marais
efekty specjalne
|
||
Christophe Ballu
efekty specjalne (asystent)
|
||
Jean-Christophe Bourgeois
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mohamed Belhamar
dobór obsady
|
||
Julien Grossi
dobór obsady
|
||
Richard Rousseau
dobór obsady
|
||
Boris Vassallo
dobór obsady
|
||
Justine Léocadie
dobór obsady (dzieci)
|
||
Marine Longuet
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Sandra Durando
dobór obsady (asystent)
|
||
Mohamed Belhamar
dodatkowy dobór obsady
|
||
Juliette Mabille
dodatkowy dobór obsady
|
||
Boris Vassallo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Olivier Schneider
koordynator kaskaderów
|
||
Yves Girard
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Patrick Vo
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Olivier Schneider
choreograf walk
|
||
Eddy Benguedih
kaskader
|
||
Serge Crozon-Cazin
kaskader
|
||
Mathieu Dubois
kaskader
|
||
Clément Huet
kaskader
|
||
Ibrahima Keita
kaskader
|
||
Jean-François Lenogue
kaskader
|
||
Grégory Loffredo
kaskader
|
||
Alex Martin
kaskader
|
||
Ilya Nikitenko
kaskader
|
||
Louis-Marie Nyee
kaskader
|
||
Eric Tatin
kaskader
|
||
Sebastien Vandenberghe
kaskader
|
||
Jean-Jacques Domingues
kierowca kaskader
|
||
Laurent Mulot
kierowca kaskader
|
||
Stéphane Chollet
operator steadicam
|
||
Eric Blanckaert
operator kamery
|
||
Chloe Blondeau
operator kamery (asystent)
|
||
François Gallet
operator kamery (asystent)
|
||
Carole Gargam
operator kamery (asystent)
|
||
Ian Jackson
operator kamery (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
François Vigon
operator kamery (asystent) (zdjęcia podwodne)
|
||
Sébastien Trân
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Charlotte Marchal
operator kamery (asystent) (dodatkowy) (Belgia)
|
||
Mathieu Le Bothlan
prowadzący ostrość
|
||
Sophie Lemaire
prowadzący ostrość (zdjęcia podwodne)
|
||
Xavier Cholet
oświetlenie
|
||
Julies Haillot
oświetlenie
|
||
Roger Arpajou
fotosista
|
||
Lorenzo Mele
elektryk
|
||
Sébastien Plessis
elektryk
|
||
Luc Reyrolle
elektryk
|
||
Laurent Van Eijs
elektryk
|
||
Yann Catinaud
elektryk (stażysta)
|
||
Cédric Fayolle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Guillaume Noel
koordynator efektów wizualnych
|
||
Loïc Poës
koordynator efektów wizualnych
|
||
Béatrice Bauwens
producent efektów wizualnych
|
||
Sophie Denize
producent efektów wizualnych
|
||
Marie Castrie
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Damien Climent
efekty wizualne
|
||
Guillaume Pondard
efekty wizualne
|
||
Julien Pernes
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nicolas Rey
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Stephane Thibert
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Anthony Fristot
dyrektor techniczny
|
||
François Willenz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Philippe Frère
główny zecer
|
||
Barthelemy Beaux
zecer
|
||
Jean-Bastien Bellot
zecer
|
||
Olivier Blanchet
zecer
|
||
Nicolas Borens
zecer
|
||
Lucie Bories
zecer
|
||
Gaëlle Bossis
zecer
|
||
Loïc Caer
zecer
|
||
Christophe Dehaene
zecer
|
||
Damien Hurgon
zecer
|
||
Marie Maulet
zecer
|
||
Sebastien Rame
zecer
|
||
Laureline Silan
zecer
|
||
Emmanuel Fortin
kolorysta
|
||
Isabelle Julien
kolorysta
|
||
Guillaume Fernandez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sébastien Zsidaí
menedżer obiektów zdjęciowych (stażysta)
|
||
Daniel Dacomo
dokumentacja scenograficzna
|
||
Philippe Groff
dokumentacja scenograficzna
|
||
Rafaele Ravinet-Virbel
dokumentacja scenograficzna
|
||
Caroline Ruelle
dokumentacja scenograficzna
|
||
Charlotte Chaufour
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Fred Grivois
projekt czołówki
|
||
Caroline Dujardin
dubler
|
||
Michel Monier
konsultant (dźwięk: dolby)
|
||
Thomas Collignon
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…