Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Deran Sarafian |
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Anthony E. Zuiker
(twórca)
|
7,0
|
|
Ann Donahue
(twórca)
|
||
Carol Mendelsohn
(twórca)
|
||
Elizabeth Devine | ||
Producenci | Ocena | |
Shane Brennan
nadzorca produkcji
|
||
Jerry Bruckheimer
producent wykonawczy
|
||
Danny Cannon
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Joe Chappelle
producent
|
6,0
|
|
Elizabeth Devine
producent
|
||
Ann Donahue
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Glassner
konsultant produkcji
|
||
Bruce Golin
producent
|
||
Gina Lamar
współproducent
|
||
Scott Lautanen
współproducent
|
||
Jonathan Littman
producent wykonawczy
|
||
Steven Maeda
producent
|
||
Corinne Marrinan
współproducent
|
||
Carol Mendelsohn
producent wykonawczy
|
||
Sunil Nayar
współproducent
|
||
Scott Shiffman
producent
|
||
Don Tardino
kierownik produkcji
|
||
Anthony E. Zuiker
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
David Caruso
Por. Horatio Caine
|
6,9
|
|
Emily Procter
Calleigh Duquesne
|
6,3
|
|
Adam Rodriguez
Eric Delko
|
7,3
|
|
Khandi Alexander
Dr Alexx Woods
|
||
Rory Cochrane
Tim Speedle
|
||
Sofia Milos
Yelina Salas, detektyw
|
7,0
|
|
Holt McCallany
John Hagen, detektyw
|
||
Matthew Lawrence
Chuck Shaw
|
6,0
|
|
Michael Jai White
Roy Bailey, oficer
|
||
Don Michael Paul
Mason Shaw
|
||
Samantha Shelton
Crystal Sherwood
|
7,0
|
|
Cristián de la Fuente
Sam Belmontes
|
||
Brian Poth
Tyler Jenson
|
||
Eden Rountree
Peg Donovan
|
||
Christopher Allport
Deke Conroy
|
||
Sarain Boylan
Nicole Arthur
|
||
Boti Bliss
Maxine Valera
|
4,0
|
|
Jody Wood
Sierż. Greg Brennan
|
||
Robert Almodovar
Dr Vanderman
|
||
Kristopher Shepard
Chris Paolo
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dermott Downs
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Revell | ||
Kostiumy | Ocena | |
Julia Schklair | ||
Montaż | Ocena | |
Mark C. Baldwin | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Cheri Montesanto
nadzorca charakteryzacji
|
||
Cheri Montesanto
efekty specjalne makijażu
|
||
Matthew W. Mungle
efekty specjalne makijażu
|
||
Lana Sharpe
główny stylista
|
||
Clinton Wayne
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Colin De Rouin
dyrektor artystyczny
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ruth Adelman
montaż postsynchronu
|
||
John Bauman
mikrofoniarz
|
||
Donavan Dear
mikser
|
||
Chato Hill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Verna Mandel
operator dźwięku
|
||
James J. Mase
mikrofoniarz
|
||
James J. Mase
mikser (druga ekipa)
|
||
Hugh Murphy
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Todd Niesen
montaż dialogów
|
||
Yuri Reese
mikser ponownego nagrania
|
||
Matt Sawelson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
William Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David P. Kelsey
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…