Plaga

6,2
Katherine Winter i jej zespół od lat udowadniają, że rzekome cuda i objawienia pojawiające się co jakiś czas w różnych częściach świata, to tylko oszustwa lub zjawiska łatwe do racjonalnego wyjaśnienia. Pewnego dnia trafiają do małego miasteczka w Teksasie, nawiedzanego przez kolejne biblijne plagi. O dziwo tym razem nie da się ich wyjaśnić i na pewno nie są oszustwem.
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 17
dareczek50 5

Film obejrzałam niedawno, bardzo mi się podobał ze względu na fabułę. Nie jest bardzo straszny ale trzyma w napięciu. Polecam dla zwolenników klasyki w stylu siedem, albo milczenie owiec.

Justyna007 7

[7/10] Dobry – Ciekawy, zaskakujący, Trzymający w napięciu. Polecam.

zinnn 5

można – ale nie trzeba

bAArt

?! – 6/10

ale może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: kto zabił księdza?
skoro dziewoja była z tych dobrych, a wszyscy inni nie mieli mocy to kto zabił księdza?
bezsens.

laptok

Film dobry ale nie wspanialy – Dobra fabula, dobre aktorstwo niezle sie oglada (moja dziewczyna byla caly czas pod napieciem – bala sie) ale jednak czegos brakowalo. Co nie znaczy wcale zeby nie ogladac. Polecam.

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…