Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jean-Marc Piché | ||
Harold Trépanier
(asystent)
|
||
Danielle Fontaine
(asystent)
|
||
Philippe Lord
(asystent)
|
||
Eran Riklis
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Danielle Fontaine
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Philippe Lord
(reżyser drugiej ekipy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ripley Highsmith | ||
Matt Roe
(również) (historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Claudio Castravelli
producent
|
||
Rosana R. Roth
producent (asystent)
|
||
Michel Martin
kierownik produkcji
|
||
Diane Boisvert
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Karl Archambault
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Scott Hornbacher
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Tamir Paul
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Jacqueline Marleau
koordynator produkcji
|
||
Laura Lee Rhoades
koordynator produkcji
|
||
Oded Abt
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Mélanie Côté
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Mark Ezralow
producent wykonawczy
|
||
Neal Nordlinger
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dolph Lundgren
Lukas Sadorov
|
7,1
|
|
Françoise Robertson
Karen Goodleaf
|
||
Roc Lafortune
David Schulman
|
||
David Nerman
Por. Roseberry
|
||
Allen Altman
Dante
|
||
Jean-Marc Bisson
Bernard
|
||
Don Francks
Michael Bear, zwierzchnik
|
9,0
|
|
Michael Greyeyes
Szary orzeł
|
||
Andy Bradshaw
Fotograf
|
||
Anik Matern
Porucznik policji
|
||
Tony Calabretta
Dyspozytor
|
||
James Bradford
Kapitan
|
||
Tedd Dillon
Nieznajomy
|
||
Matt Holland
Policjant na parkingu
|
||
Dennis St John
Gregor
|
||
Michel Perron
Giannelli
|
5,0
|
|
Flint Eagle
Szeryf
|
||
Arthur Holden
Urzędnik sądowy
|
||
Desmond Campbell
Oficer na komisariacie
|
||
Jean-Marc Piché
Taksówkarz
|
||
Mike Chute
Strażnik więzienny
|
||
Pierre Leblanc
Fenster / Pracownik stacji benzynowej
|
||
Victoria Sanchez
Policyjna tłumaczka
|
5,0
|
|
Noel Burton
Koroner
|
||
Daniel Skorzewski
Policjant na terenie budowy
|
||
Peter Cox
Czerwona szyja
|
||
Gouchy Boy
Lucyfer
|
7,0
|
|
Griffith Brewer
Bezdomny
|
||
Eric Paré
Strażnik nocny
|
||
Liz MacRae
Reporterka
|
||
Mark Trafford
Spiker radiowy (głos)
|
||
John Canoe
Reprezentant plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Barry Parrell
(kierownik zdjęć)
|
||
François Dupéré
(główna pomoc techniczna)
|
||
Alain Brouillette
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Eric Gaucher
(pomoc techniczna)
|
||
Michel St-Martin
(pomoc techniczna)
|
||
Gaétan St-Onge
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jean Corriveau | ||
Kostiumy | Ocena | |
Janet Campbell | ||
Sophie Godard
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Yvann Thibaudeau | ||
Sébastien Beauregard
(asystent)
|
||
François Corbeil
(asystent)
|
||
Louis-Philippe Rathé
(asystent)
|
||
Claudette Champagne
(montażysta negatywu)
|
||
Nicole Côté
(montażysta negatywu)
|
||
Diane Leroux
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Josée Doucet
charakteryzator (asystent)
|
||
Sia Karamalis
charakteryzator (asystent) (druga ekipa)
|
||
Rino Cote
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Robert Vienneau
fryzjer
|
||
Mario Desaulniers
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Sabin Paradis
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Martin Houle
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Nicole Lapierre
główny charakteryzator
|
||
Daniel Pérez
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Violette Daneau
scenograf
|
||
Shauna Makin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jacques Pigeon
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Daniel Breton
dekorator wnętrz
|
||
Martine Morneau
dekorator wnętrz
|
||
Jean Labrecque
dekorator wnętrz (druga ekipa)
|
||
Étienne Lapointe-Proulx
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sid Lieberman
imitator dźwięku
|
||
Benoît Hamel
mikrofoniarz
|
||
François Grenon
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Melodie Vaughan
montaż dźwięku
|
||
Michael Forsey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Gary Vaughan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Armando Di Stefano
montaż muzyki
|
||
Daniel Masse
operator dźwięku
|
||
Sylvain Arseneault
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
Paul Edwards
operator imitacji
|
||
Richard Spence-Thomas
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jacques Godbout
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Remi Caron
technik
|
||
Henri Gagnon
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Andrea Kenyon
dobór obsady
|
||
Randi Wells
dodatkowy dobór obsady
|
||
Nancy-Ann Michaud
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Jason Cavalier
kaskader
|
||
Marc Désourdy
kaskader
|
||
Jean Frenette
kaskader
|
||
Nathalie Girard
kaskader
|
||
Johnny Goar
kaskader
|
||
Stéphane Lefebvre
kaskader
|
||
Scott Leva
kaskader
|
||
David McKeown
kaskader
|
||
Hilary Porter
kaskader
|
||
Michael Scherer
kaskader
|
||
John Walsh
kaskader
|
||
Jean Frenette
koordynator kaskaderów
|
||
Pierre Sigouin
dubler
|
||
Carole B. Thomas
dubler
|
||
Johanne Brien
księgowy produkcji
|
||
Tim Riley
księgowy produkcji
|
||
Jocelyn Desrochers
księgowy (asystent)
|
||
Gilles Montreuil
księgowy (asystent)
|
||
Dave Bachelor
efekty wizualne
|
||
Scott Burton
efekty wizualne
|
||
Doug Campbell
efekty wizualne
|
||
Mario Ferreira
efekty wizualne
|
||
Steve Gordon
efekty wizualne
|
||
Tim Howe
efekty wizualne
|
||
Kent Ing
efekty wizualne
|
||
Cisco Ribas
efekty wizualne
|
||
Dennis Stewart
efekty wizualne
|
||
Wayne Trickett
efekty wizualne
|
||
François Allard
elektryk
|
||
Nicolas Breton
elektryk
|
||
Sylvain Hardy
elektryk
|
||
Richard Paré
elektryk
|
||
Marco Venditto
elektryk
|
||
Pantazidis Panagiotis
fotosista
|
||
Mathieu Décary
operator kamery (asystent)
|
||
Edith Labbe
operator kamery (asystent)
|
||
Micky Binyamini
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Aurelia Winborn
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Patrice Houx
mistrz oświetlenia
|
||
Claude Pothier
mistrz oświetlenia
|
||
Yvan Bourdages
operator kamery
|
||
David Gurfinkel
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Yvan Bourdages
operator steadicam
|
||
Brian Baker
oświetlenie
|
||
Walter Klymkiw
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Thom Klohn
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katy Wallin
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…