Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Wells |
4,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
David Michôd
(film)
|
||
Jonathan Lisco
(również) (realizacja)
|
||
Producenci | Ocena | |
Christopher Chulack
producent wykonawczy
|
||
Eliza Clark
producent
|
||
Etan Frankel
producent wykonawczy
|
||
Jinny Howe
producent
|
||
Jonathan Lisco
producent wykonawczy
|
||
Megan Martin
współproducent wykonawczy
|
1,0
|
|
David Michôd
producent wykonawczy
|
||
Terri Murphy
producent
|
||
Andrew Stearn
producent
|
||
Liz Watts
producent wykonawczy
|
||
John Wells
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Llewellyn Wells
producent
|
||
Alan Brent Connell
kierownik produkcji
|
||
Eric Wylie
kierownik postprodukcji
|
||
Jean Nakahara
koordynator produkcji
|
||
Kristin Starns
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ellen Barkin
Janine "Smurf" Cody
|
7,2
|
|
Scott Speedman
Barry "Baz" Blackwell
|
7,0
|
|
Shawn Hatosy
Andrew "Pope" Cody
|
||
Ben Robson
Craig Cody
|
||
Jake Weary
Deran Cody
|
||
Finn Cole
Joshua "J" Cody
|
||
Daniella Alonso
Catherine
|
7,0
|
|
Molly Gordon
Nicky
|
7,0
|
|
Spencer Treat Clark
Adrian
|
6,0
|
|
Christina Ochoa
Renn Randall
|
7,0
|
|
Ellen Wroe
Alexa Anderson
|
6,5
|
|
Carolina Guerra
Lucy
|
||
Kate Bone
Miriam
|
||
Harry Katzman
Jonah Gibbons
|
||
Aamya Deva Keroles
Lena
|
||
Rose Matheu
Smurf (lat 8)
|
||
Morgan Rusler
Dr Nevins
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Loren Yaconelli | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Samuel Jones | ||
Alexis Marsh | ||
Kostiumy | Ocena | |
Lyn Paolo | ||
Montaż | Ocena | |
Mark Hartzell | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kim Collea
charakteryzator
|
||
Tyler Ely
główny stylista
|
||
John E. Jackson
nadzorca charakteryzacji
|
||
Gina Monaci
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nina Ruscio
scenograf
|
||
Elizabeth Cummings
dyrektor artystyczny
|
||
Matt Callahan
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Keith Burhans
technik dźwięku
|
||
Norval D. Crutcher III
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
James Gallivan
montaż dźwięku
|
||
Alexander Gruzdev
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter D. Lago
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kevin Maloney
mikrofoniarz
|
||
Jason Oliver
mikser postsynchronu
|
||
Nancy Lynette Parker
imitator dźwięku
|
||
Sean Rush
mikser
|
||
Vince Tennant
montaż dialogów
|
||
Russell Topal
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ronald L. Wright
mikrofoniarz
|
||
Troy Hardy
montaż muzyki
|
||
Ann Kline
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bart Dion
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Matthew Dion
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…