Mindhunter 7.6

Agenci FBI oddziału kryminalistyki ścigają seryjnych morderców i gwałcicieli. Nowa technika może w tym pomóc.

Zgłoś naruszenie Sezon 2: Zwiastun #1 PL (napisy)

Komentarze 11

Beznickowy 10

To nie jest kolejny serial kryminalny, to jest bomba, w którym nie ma schematycznie rozwiązywanych zagadek kryminalnych. Przez cały sezon agenci pomogli wyjaśniać parę spraw związanych nie tylko z morderstwami, wykorzystując swoje badania. Większość fabuły skupia się na ukazaniu powstawania nowej dziedziny w kryminologii oraz tworzenie się zawodu profilera. Byłem sceptycznie nastawiony do Groffa w roli głównej, ale spisał się świetnie. Jednak prawdziwą rewelacją w obsadzie jest Holt McCallany. Wszyscy aktorzy wypadają świetnie. Zatrudnienie mniej znanych nazwisk szerszej widowni było strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, nie zabrakło drobnych wad. Twórcy takiego serialu mogli sobie darować alegoryczne sceny z dokarmianiem kota – były głupie i obrażały inteligencję widza.

Ostatnim tak zachwycającym serialem kryminalnym był pierwszy sezon Detektywa. Po 3 latach dostaliśmy kolejną produkcję kryminalną, w której rozwiązywanie tajemnic morderstw nie jest najważniejszą rzeczą. Pozycja obowiązkowa!

Barbarka88Rz 8

Obejrzałam cały sezon w dwa dni i niemal płakałam, że nie ma więcej odcinków. Ogromnie mi się podoba i nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Perełka wśród seriali kryminalnych. Uwaga, niebezpiecznie wciąga ;)

aristosek 6

'Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie' Friedrich Nietzsche

Janecki

Serial rewelacja. Trafiłem przez przypadek obejrzałem cały dosłownie w 3 dni. Polecam fajne kino. Cały sezon dostępny na https://dobre-filmy.pl/seriale/mindhunter-2017-online/

Ikcolbaz 9

Wybitny serial, czekam na drugi sezon! Od fabuły przez grę aktorską aż po zamontowanie całości. I oczywiście nie mogę zapomnieć o wspaniałej muzyce :)