Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ron Oliver |
7,0
|
|
Hannah Christine Kess
(asystent)
|
||
Sarah Rogers
(asystent)
|
||
Patrick Weir
(asystent)
|
||
Jay Julier
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Marcy Holland | ||
Walter Klenhard | ||
Wendy Dallian
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Heather Gittens
(koordynator ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Vicki Sotheran
producent
|
||
Alexa PenaVega
producent wykonawczy
|
||
Carlos PenaVega
producent wykonawczy
|
||
James Wilberger
producent wykonawczy
|
||
Joyce Sawa
kierownik produkcji
|
||
Mark Rooke-Jones
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Heather Gittens
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alexa PenaVega
Allie Adams
|
||
Carlos PenaVega
Sam Acosta
|
||
Trezzo Mahoro
Noah
|
||
Jon Cor
Greg Adams
|
||
Paul McGillion
Nick Carlin
|
||
Pippa Mackie
Sarah Davis
|
||
Marci T. House
Debra Dunn, szefowa
|
||
Sunita Prasad
Maya
|
||
Ian Robert Morton
Kpt. Johns
|
||
Lindsay Maxwell
Jenna Cole
|
||
Keith MacKechnie
Pan Davis
|
||
Roz Murray
Pani Davis
|
||
Kurt Szarka
Kevin Davis
|
||
Michelle Brezinski
Pani Cole
|
7,0
|
|
Tiffany Mo
Beth
|
||
Matt Hamilton
Brandon Stiles
|
||
Beverley Elliott
May
|
||
Sheila Tyson
Sue
|
||
Nelson Wong
DJ Kenny Kwon
|
||
Latonya Williams
Recepcjonistka
|
||
Andy Canete
Ojciec
|
||
Annette Reilly
Matka
|
||
Michael Patrick Denis
Bill Cross
|
||
Leah Christine Stewart
Gość weselny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Connor Thorpe
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Steve Davis | ||
Tori Letzler | ||
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Gregusova | ||
Hannah-Rose Taggart | ||
Montaż | Ocena | |
Franco Pante | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Denean Dale
główny charakteryzator
|
||
Denean Dale
nadzorca charakteryzacji
|
||
Courtney Kearns
charakteryzator
|
||
Kianna Lopes
fryzjer (asystent)
|
||
Tia Martin
charakteryzator (asystent)
|
||
Jillian Tymos
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rosaura Lezama
scenograf
|
||
Julia Llanos
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jesse Barden
mikser imitacji
|
||
Kevin Belen
mikser ponownego nagrania
|
||
Bryson Dodwell
projektant dźwięku
|
||
Joselyn Hernandez
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Curtis Hickey
mikrofoniarz
|
||
Kevin Morales
mikser ponownego nagrania
|
||
James Neves
montaż dźwięku
|
||
Adam Sharpe
mikser postsynchronu
|
||
Adam Sharpe
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brett Sworder
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Colton Friesen
efekty specjalne
|
||
Adam Kleaman
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Greg Coletti
operator kamery
|
||
Rory de Grasse
operator kamery (stażysta)
|
||
Jordan Dowler-Coltman
prowadzący ostrość
|
||
Ryan Plummer
fotosista
|
||
Jana Jacques Lind
dobór obsady (asystent)
|
||
Dave Muscat
kolorysta
|
||
Nancy Larman
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Laurie Watt
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…