Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Everardo Gout | ||
Scenariusz | Ocena | |
Josh Friedman
(realizacja)
|
||
Graeme Manson
(realizacja)
|
||
Tina de la Torre
(również) (historia)
|
||
Hiram Martinez | ||
Joon-ho Bong
(film) (historia)
|
||
Kelly Masterson
(film)
|
8,0
|
|
Jacques Lob
(komiks "Le Transperceneige")
|
||
Benjamin Legrand
(komiks "Le Transperceneige")
|
||
Jean-Marc Rochette
(komiks "Le Transperceneige")
|
||
Donald Joh
(główny redaktor)
|
||
Chinaka Hodge
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marty Adelstein
producent wykonawczy
|
||
Alissa Bachner
producent
|
||
Semi Chellas
konsultant produkcji
|
||
Dooho Choi
producent wykonawczy
|
||
Becky Clements
producent wykonawczy
|
||
Scott Derrickson
producent wykonawczy
|
||
Mackenzie Donaldson
producent
|
||
James Hawes
producent wykonawczy
|
||
Tae-sung Jeong
producent wykonawczy
|
||
Joon-ho Bong
producent wykonawczy
|
||
Miky Lee
producent wykonawczy
|
||
Tae-hun Lee
producent wykonawczy
|
||
Graeme Manson
producent wykonawczy
|
||
Hiram Martinez
producent nadzorujący
|
||
Lizzie Mickery
współproducent wykonawczy
|
||
Aubrey Nealon
współproducent wykonawczy
|
||
Matthew O'Connor
producent wykonawczy
|
||
Chan-wook Park
producent wykonawczy
|
7,4
|
|
Jiwon Park
producent
|
||
Holly Redford
producent
|
||
Ben Rosenblatt
współproducent wykonawczy
|
||
Scott Watson
współproducent
|
||
Sean Seguin
kierownik produkcji
|
||
Karen Anne Smith
nadzorca postprodukcji
|
||
Buket Topalakci Biles
koordynator postprodukcji
|
||
Cathy Fullerton
koordynator produkcji
|
||
Brenda Kyle
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Shannen Melissa
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Simona Pandele
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Krutin Patel
koordynator produkcji
|
||
Cynthia Chapman
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jennifer Connelly
Melanie Cavill
|
7,8
|
|
Daveed Diggs
Andre Layton
|
||
Mickey Sumner
Bess Till
|
7,0
|
|
Alison Wright
Ruth Wardell
|
||
Lena Hall
Panna Audrey
|
||
Iddo Goldberg
Bennett Knox
|
||
Susan Park
Jinju Seong
|
||
Sam Otto
John Osweiller
|
||
Sheila Vand
Zarah Ferami
|
||
Roberto Urbina
Javier de La Torre
|
||
Mike O'Malley
Roche
|
6,0
|
|
Jaylin Fletcher
Miles
|
||
Annalise Basso
LJ Folger
|
||
Happy Anderson
Dr Henry Klimpt
|
5,0
|
|
Kerry O'Malley
Lilah Folger
|
6,0
|
|
Steven Ogg
Pike
|
||
Timothy V. Murphy
Kmdr Grey
|
||
Aaron Glenane
Ostatni Australijczyk
|
||
William Stanford Davis
Pan Riggs
|
||
Renee Victor
Mama Grandé
|
||
Vincent Gale
Robert Folger
|
||
Karin Konoval
Dr Pelton
|
||
Jonathan Walker
Duży John
|
6,0
|
|
Doron Bell
Por. Gardiner
|
||
Paul Belsito
Hedges, tunelowiec
|
||
Simon Chin
Jefferson, trep
|
||
Miranda Edwards
Lights
|
||
Gary Hetherington
Walter, wytwórca papieru
|
||
Yee Jee Tso
York
|
||
Tom Kirk
Clay
|
||
Stephen Lobo
Martin Colvin
|
||
Jane McGregor
Astrid
|
||
Cassandra Naud
Fiona
|
||
Kurt Ostlund
Silny chłopak
|
||
Michel Issa Rubio
Santiago
|
||
Dylan Schmid
Patterson
|
||
Kristie Sita
Kobieta z trzeciej klasy
|
||
Manoj Sood
Rajiv Sharma
|
||
Brent Stait
Jakes Carter
|
||
Kwasi Thomas
Z-Wreck
|
||
Kenneth Tynan
Młodszy hamulcowy
|
||
Andrea Ware
Tyson, trep
|
||
Charles Desrosiers
Truck, tunelowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Hawes
Robotnik z trzeciej klasy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John Grillo
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bear McCreary | ||
Jason Akers
(muzyka dodatkowa)
|
||
Etienne Monsaingeon
(muzyka dodatkowa)
|
||
Trey Toy
(muzyka dodatkowa)
|
||
Lance Treviño
(muzyka dodatkowa)
|
||
Corey Wallace
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Caroline Cranstoun | ||
Cynthia Ann Summers | ||
Montaż | Ocena | |
Cheryl Potter | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lil Batista
główny stylista
|
||
Stacey Butterworth
perukarz
|
||
Rosalina Da Silva
charakteryzator
|
||
James Fairley
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Christian Holland
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Cheyne Kirsten
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Madison Mah
charakteryzator (asystent)
|
||
Raj Mariathason
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Shelagh McIvor
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Werner Pretorius
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Natasha Rogers
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Krista Seller
główny charakteryzator
|
||
Amelia Smart
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Tomasz Sosnowski
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Joyce Tu
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Barry Robison
scenograf
|
8,0
|
|
Paul Alix
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kevin Belen
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Biason
mikrofoniarz
|
||
German Camardella
montaż postsynchronu
|
||
Albert Chan
mikrofoniarz
|
||
Kelly Cole
mikser ponownego nagrania
|
||
Marco Augusto Comba
mikser ponownego nagrania
|
||
Simon Diggins
mikser postsynchronu
|
||
Dario DiSanto
montaż imitacji
|
||
James Fonnyadt
projektant dźwięku
|
||
Dave Goetter
mikser postsynchronu
|
||
Gregorio Gomez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mesh Gutierrez
dźwięk (asystent)
|
||
Dave Hibbert
operator imitacji
|
||
Bill Higley
mikser postsynchronu
|
||
Brian Lyster
mikser
|
||
Eric Mouawad
montaż postsynchronu
|
||
Eric Mouawad
montaż dialogów
|
||
Maureen Murphy
imitator dźwięku
|
||
Sandra Portman
nadzorca dźwięku
|
||
Adam Sharpe
mikser postsynchronu
|
||
Art Young
mikser
|
||
Natasha Duprey
nadzorca muzyki
|
||
Alex Heller
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Dylan Broughton Cole
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Charles Desrosiers
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Kevin Dykstra
efekty specjalne (asystent)
|
||
Yan Emond
technik
|
||
Cameron Leith
technik
|
||
Kenneth Meisenbacher
efekty specjalne (asystent)
|
||
Gary Minielly
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…