Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard W. Munchkin | ||
Scott McAboy
(asystent)
|
||
Kristina Baker
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Robert Easter
(również) (historia)
|
||
Neva Friedenn
(historia)
|
||
Paul Maslak
(historia)
|
||
Don Wilson
(pomysłodawca)
|
||
Laurel Fest
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Joseph Merhi
producent
|
||
Richard Pepin
producent
|
||
Paul Maslak
współproducent
|
||
Don Wilson
współproducent
|
||
Robert Beal
kierownik produkcji
|
||
Jean Levin
kierownik produkcji
|
||
Philip Day
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Keir Hangen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Forrest Witt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Milan
koordynator produkcji
|
||
Geraint Bell
nadzorca postprodukcji
|
||
Paul G. Volk
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Don Wilson
John Decker
|
||
Shari Shattuck
Joanna Montague
|
5,0
|
|
Michael DeLano
Por. Edward Croft
|
||
Ron Steelman
Dr Jay "Mack" McConnell
|
||
Ken McLeod
Blade
|
||
Todd Curtis
Rick
|
||
Aki Aleong
Hiroshi
|
3,0
|
|
Beau Billingslea
Hubbel, detektyw
|
||
Roberta Vasquez
Price, detektyw
|
||
Robert Miano
Jerry Geisler
|
6,0
|
|
Addison Randall
Bo
|
||
Pamela Dixon
Margaret Curtis-Worth
|
||
Art Camacho
Uliczny diler
|
||
Deron McBee
Ochroniarz
|
||
Dino Homsey
Ochroniarz
|
||
Denise Dowse
Kobieta z sąsiedztwa
|
6,0
|
|
Bob Schott
Szalony motocyklista
|
||
Joey Sagal
Bubbuh
|
||
Howard Jackson
Egzekutor zastraszający kobietę
|
||
Jenard Wells
Egzekutor zastraszający kobietę
|
||
Troy Augborne
Egzekutor zastraszający kobietę
|
||
Timothy D. Baker
Parkingowy
|
||
Marsha Allen
Sekretarka
|
||
Michael J. Sarna
Student
|
||
Keith William
Student
|
||
Melinda Clarke
Laura
|
8,0
|
|
Charla Driver
Bezdomna
|
||
Richard Rabago
Jeffery
|
||
Zip Hanna
Kokainista
|
||
Tarous Jaghory
Chłopak na czatach
|
||
Don Niam
Mężczyzna na czatach
|
||
Kevin LaRosa
Pilot samolotu
|
||
Paul Maslak
Lekarz w szpitalu
|
||
Mike Nixon
Zabójca
|
||
Harold Hazeldine
Twardziel
|
||
Jeff Podgurski
Twardziel
|
||
Rae Manzon
Policjant w szpitalu / Strażnik narkotyków
|
||
John Corcoran
Policjant w szpitalu
|
||
Jon Agro
Rabuś
|
||
Kelly Hirano
Strażnik narkotyków
|
||
Manuel Sanchez
Strażnik narkotyków
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard Pepin
(kierownik zdjęć)
|
||
Garett Griffin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Frank Jacobellis
(pomoc techniczna)
|
||
Alex Klabukov
(pomoc techniczna)
|
||
Fred Sanchez
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Louis Febre | ||
Kostiumy | Ocena | |
Diana Phipps
(garderoba)
|
||
Vincent Cascio
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ron Cabreros | ||
Paul G. Volk | ||
John Weidner | ||
Melissa Sanchez
(asystent)
|
||
Geraint Bell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathleen Karridene
główny charakteryzator
|
||
Bryan Mark
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
William Martin
scenograf
|
||
William Martin
dyrektor artystyczny
|
||
Diana Prizgintas
główny rekwizytor
|
||
Zip Hanna
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Arthur Farkas
montaż dialogów
|
||
Troy Allen
mikser
|
||
Mike Hall
mikser
|
||
Fred Howard
mikser
|
||
Mark Allen
mikser ponownego nagrania
|
||
Rosa Allen
imitator dźwięku
|
||
Stewart Allen
montaż postsynchronu
|
||
James P. Slingluff
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Erich Martin Hicks
efekty specjalne
|
||
Don Powers
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jean Levine
dobór obsady
|
||
Ann Ross
dodatkowy dobór obsady
|
||
Cole S. McKay
koordynator kaskaderów
|
||
Paul Maslak
koordynator scen walki
|
||
Eric Lee
choreograf walk
|
||
Jon Agro
kaskader
|
||
Gregg Brazzel
kaskader
|
||
Kurt Bryant
kaskader
|
||
Yannick Derrien
kaskader
|
||
Rob King
kaskader
|
||
Jon Conrad Pochron
kaskader
|
||
Nico Quijano
kaskader
|
||
Michael J. Sarna
kaskader
|
||
Jerry Spicer
kaskader
|
||
Patrick J. Statham
kaskader
|
||
Tony Jones
operator kamery (asystent)
|
||
Maurice K. McGuire
prowadzący ostrość
|
||
Jennifer Lear
operator kamery (asystent)
|
||
Mark Reynolds
operator kamery (asystent)
|
||
Forrest Thurman
operator kamery (asystent)
|
||
Alia Atreides
operator kamery (asystent)
|
||
Ken Blakey
oświetlenie
|
||
Michael Harrison
mistrz oświetlenia
|
||
Jim Fields
elektryk
|
||
Greg Degler
fotosista
|
||
Sam J. Jones
fotosista
|
||
Stan Lee Edward
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Shaker Khoury
księgowy produkcji
|
||
Pompeyo Licas
księgowy produkcji
|
||
Henriette Jenssen
sekretariat produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…