Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ben Wheatley |
3,0
|
|
Tussy Facchin
(asystent)
|
||
Andrea Hachuel
(asystent)
|
||
Ben Howard
(asystent)
|
||
Danni Lizaitis
(asystent)
|
||
Vincenz Meresse
(asystent)
|
||
Charlie Vaughan
(asystent)
|
||
Sydney Wattiez
(asystent)
|
||
Charlotte Amelia Miles
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jane Goldman | ||
Joe Shrapnel |
6,0
|
|
Anna Waterhouse |
6,0
|
|
Daphne Du Maurier
(powieść)
|
||
Anita Christy
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Ana Garrido
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tim Bevan
producent
|
||
Eric Fellner
producent
|
||
Nira Park
producent
|
||
Raphaël Benoliel
producent (Francja)
|
||
Amelia Granger
producent wykonawczy
|
||
Sarah-Jane Robinson
producent wykonawczy
|
||
Caroline Levy
współproducent
|
||
Arnaud Duterque
kierownik produkcji
|
||
Basil Grillo
kierownik produkcji
|
||
Polly Hope
kierownik produkcji
|
||
Pat Karam
kierownik produkcji (Hartland Quay)
|
||
Elizabeth Small
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Hannah Ireland
nadzorca produkcji
|
||
Joanne Dixon
nadzorca produkcji (Francja)
|
||
Rachael Havercroft
nadzorca postprodukcji
|
||
Ann Lynch
nadzorca postprodukcji
|
||
Sheerin Khosrowshahi-Miandoab
koordynator produkcji
|
||
Angela Moneke
koordynator produkcji
|
||
Jennifer Simonnet
koordynator produkcji
|
||
Nicola Bisello
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Alicja Kielbasa
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Ella O'Neil
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Chris Hopper
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Lucy Benson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jake Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Oliver Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Callum Dawson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Emily Eyre
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jack Severn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeremy Cahen
kierownik produkcji (asystent) (Armie Hammer)
|
||
Alex Bournat
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Laura Richardson
producent (asystent)
|
||
Katherine Pomfret
nadzorca produkcji
|
||
Emma Savin
kierownik produkcji
|
||
Ed Burrell
kierownik produkcji
|
||
Stefan Maile
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Georgia Lewis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elodie Krauss
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mia Garfield
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Phoebe Young
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Collie McCarthy
koordynator postprodukcji
|
||
Patsy Bouge
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lily James
Pani de Winter
|
7,2
|
|
Armie Hammer
Maxim de Winter
|
6,8
|
|
Kristin Scott Thomas
Pani Danvers
|
7,7
|
|
Keeley Hawes
Beatrice
|
7,5
|
|
Ann Dowd
Pani Van Hopper
|
||
Sam Riley
Jack Favell
|
||
Tom Goodman-Hill
Frank Crawley
|
||
Mark Lewis Jones
Welch, inspektor
|
||
John Hollingworth
Giles
|
6,0
|
|
Bill Paterson
Dr Baker
|
||
Pippa Winslow
Pani Jean Cabot
|
||
Lucy Russell
Pani Clementine Whitney
|
||
Jeff Rawle
Frith
|
10
|
|
Ashleigh Reynolds
Robert
|
||
Bryony Miller
Clarice
|
||
Ben Crompton
Ben
|
7,7
|
|
Jane Lapotaire
Babcia
|
||
Poppy Allen-Quarmby
Phillippa
|
||
David Cann
Lord Crowan
|
||
Julia Deakin
Lady Crowan
|
||
Jacques Bouanich
Taksówkarz
|
||
Marie Collins
Gość z psem
|
||
Jean Dell
Kierownik sali w restauracji
|
||
Sophie Payan
Gość w restauracji
|
||
Bruno Paviot
Kierownik sali na tarasie
|
||
Stefo Linard
Kelner na tarasie
|
||
Tom Hudson
Hotelowy boy
|
||
Jason Williamson
Śpiewak ludowy w kuchni
|
||
Colin Bennett
Ojciec Bena
|
||
Jessie Irvin Rose
Pomywaczka
|
||
Chris Bearne
Mieszkaniec Manderley
|
||
John Macneill
Mieszkaniec Manderley
|
||
Harry Gostelow
Reporter
|
||
Robert Irons
Reporter
|
||
David Horovitch
Koroner
|
||
Steven Waters
Sargent Rowe
|
||
David Appleton
Nocny stróż
|
||
Stuart Davidson
Mieszkaniec wsi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Gregory
Mieszkaniec wsi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Insoll
Lokaj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Lloyd-Knight
Szofer w Mandalay (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lex Lamprey
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Lomas
Lokaj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Nolan
Rybak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roderick Swift
Rybak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Laurie Rose
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kevin Foy
(główna pomoc techniczna)
|
||
Nic Cupac
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Emmet Cahill
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Joshua Davies
(pomoc techniczna)
|
||
Matt England
(pomoc techniczna)
|
||
Matt Rakstins
(pomoc techniczna)
|
||
Olivier Valet
(pomoc techniczna)
|
||
Paul Mark Synnott
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Jack Robson
(pomoc techniczna) (stażysta) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Clint Mansell |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Julian Day | ||
Hayley Crompton | ||
Deborah Watson | ||
Ghislaine Karkalar
(Francja)
|
||
Fabrice Fernandez Lopez
(Francja)
|
||
Nathalie Robert
(Francja)
|
||
Pascale Rodi
(Francja)
|
||
Shahida Day
(asystent)
|
||
Sian Evans
(nadzorca kostiumów)
|
||
Yanika Waters
(nadzorca garderoby)
|
||
Darrell Warner
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Amos |
7,0
|
|
Tom Kemplen
(współmontażysta)
|
||
Abbie Hawkins
(asystent)
|
||
Daniel Tomlinson
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Russell White
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Matt Dunkley
dyrygent
|
||
Mark Baechle
aranżer
|
||
Richard Bronskill
aranżer
|
||
Matt Dunkley
aranżer
|
||
Richey Rynkowski
aranżer (dodatkowy)
|
||
Jessie Irvin Rose
wykonawca muzyki
|
||
Patrick Savage
wykonawca muzyki
|
||
Peter Gregson
wykonawca muzyki (elektryczna wiolonczela)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ivana Primorac
projektant makijażu
|
||
Christine Whitney
nadzorca charakteryzacji
|
||
Laura Allen
główny charakteryzator
|
||
Charlotte Hayward
charakteryzator osobisty: Kristin Scott Thomas
|
||
Emily Aherne
charakteryzator
|
||
Sylvia Atkins
charakteryzator
|
||
Olivia Barningham
charakteryzator
|
||
Sam Bear
charakteryzator
|
||
Louise Fisher
charakteryzator
|
||
Charlotte Rogers
charakteryzator
|
||
Gillian Thomas
charakteryzator
|
||
Naomi Tolan
charakteryzator
|
||
Florina Foret
charakteryzator (Francja)
|
||
Mélodie Grand
charakteryzator (Francja)
|
||
Senghore Haddy
charakteryzator (Francja)
|
||
Catherine Ichou
charakteryzator (Francja)
|
||
Irène Jordi
charakteryzator (Francja)
|
||
Laureen Kaczmarek
charakteryzator (Francja)
|
||
Sophie Kilian
charakteryzator (Francja)
|
||
Barbara Krief
charakteryzator (Francja)
|
||
Justine Lancelle
charakteryzator (Francja)
|
||
Sandra Lovi
charakteryzator (Francja)
|
||
Patricia Rochweig
charakteryzator (Francja)
|
||
Corinne Texier
charakteryzator (Francja)
|
||
Debbie Ormrod
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Lisa Wood
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Beatriz Duarte
charakteryzator (stażysta)
|
||
James MacInerney
charakteryzator (stażysta)
|
||
Lucía Moore
charakteryzator (stażysta)
|
||
Hollie Williams
charakteryzator (stażysta)
|
||
Ivana Primorac
projektant fryzur
|
||
Christine Whitney
nadzorca stylizacji
|
||
Charlotte Hayward
fryzjer osobisty: Kristin Scott Thomas
|
||
Emily Aherne
fryzjer
|
||
Olivia Barningham
fryzjer
|
||
Sam Bear
fryzjer
|
||
Louise Fisher
fryzjer
|
||
Charlotte Rogers
fryzjer
|
||
Gillian Thomas
fryzjer
|
||
Naomi Tolan
fryzjer
|
||
Elodie Aubert
fryzjer (Francja)
|
||
Veronique Bosle
fryzjer (Francja)
|
||
Jean-Philippe Colombie
fryzjer (Francja)
|
||
Crystel Di Rosa
fryzjer (Francja)
|
||
Stefania Favata
fryzjer (Francja)
|
||
Karine Foret
fryzjer (Francja)
|
||
Jean-Pierre Gallina
fryzjer (Francja)
|
||
Karl Gianfreda
fryzjer (Francja)
|
||
Fabienne Giombini
fryzjer (Francja)
|
||
Chantal Guadalpi
fryzjer (Francja)
|
||
Jennyfer Hillyards
fryzjer (Francja)
|
||
Marilyn Rieul
fryzjer (Francja)
|
||
Catherine Topin
fryzjer (Francja)
|
||
Debbie Ormrod
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Lisa Wood
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Beatriz Duarte
fryzjer (stażysta)
|
||
James MacInerney
fryzjer (stażysta)
|
||
Hollie Williams
fryzjer (stażysta)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sarah Greenwood
scenograf
|
||
Nick Gottschalk
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Will Coubrough
dyrektor artystyczny
|
||
Will Newton
dyrektor artystyczny
|
||
Louise Lannen
dyrektor artystyczny (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Katie Spencer
dekorator wnętrz
|
||
Clara Gomez del Moral
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Emma MacDevitt
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Netty Chapman
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Betty Sims-Hilditch
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Clarissa Collins
dekorator wnętrz (stażysta)
|
||
Dennis Wiseman
główny rekwizytor
|
||
Darren Westover
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ursa Banton-Miller
rekwizytor
|
||
Stéphane Cabrera
rekwizytor
|
||
Elly Meyrick
rekwizytor
|
||
Izzy Morreale
rekwizytor
|
||
Jake Phythian
rekwizytor
|
||
Matthew Ramm
rekwizytor
|
||
Michel Rollant
rekwizytor
|
||
Mark Smith
rekwizytor
|
||
Brett Wallis
rekwizytor
|
||
Ian Way
rekwizytor
|
||
Dean Clements
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Julia Luci
rekwizytor (dodatkowy) (rezerwowy) (Francja)
|
||
Matt Boyton
twórca rekwizytów
|
||
Alex Abelman
stolarz
|
||
Dan Borg
stolarz
|
||
Aaron Jenner
stolarz
|
||
Max Norwood
stolarz
|
||
Josh O'Neill
stolarz
|
||
Alicia Grace Martin
projektant graficzny
|
||
Matilda Craston
projektant graficzny (asystent)
|
||
Dana Anusca
rysownik
|
||
James Gemmill
malarz
|
||
Russell Oxley
malarz
|
||
James Fennessy
malarz (również) (rezerwowy)
|
||
Simon Hutchings
malarz (rezerwowy)
|
||
Sam Dormer
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andrew Caller
mikser ponownego nagrania
|
||
Brendan Nicholson
mikser ponownego nagrania
|
||
Thomas Stahel
mikser ponownego nagrania
|
||
Niv Adiri
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
7,0
|
|
Russell Edwards
mikser
|
||
Rob Entwistle
mikser
|
||
Helen Miles
technik miksu
|
||
Niv Adiri
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Glenn Freemantle
projektant dźwięku
|
||
Nick Freemantle
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Glenn Freemantle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Danny Freemantle
montaż dźwięku
|
||
Dayo James
montaż dźwięku
|
||
Robert Malone
montaż dźwięku
|
||
Taz Fairbanks
dźwięk (asystent)
|
||
Thomas Kennedy
dźwięk (asystent)
|
||
Jordan Milliken
dźwięk (asystent)
|
||
Tom Wilkin
dźwięk (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Gillian Dodders
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Thomas Stahel
montaż dialogów
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Zoe Freed
imitator dźwięku
|
||
Rebecca Heathcote
imitator dźwięku
|
||
Jason Swanscott
imitator dźwięku
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
Jemma Riley-Tolch
mikser imitacji
|
||
Francesca Bourne
mikser imitacji (asystent)
|
||
Lilly Blazewicz
montaż imitacji
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Nick Roberts
mikser postsynchronu
|
||
Kristin Catuogno
operator postsynchronu
|
||
Alexander Pfitzner
operator postsynchronu
|
||
Lottie Wade
operator postsynchronu
|
||
Robin Benisri
mikrofoniarz (dodatkowy) (Francja)
|
||
Kirsten Lane
nadzorca muzyki
|
||
Geoff Foster
mikser muzyki
|
||
Tom Bailey
mikser muzyki (dodatkowy)
|
||
Tom Bailey
montaż muzyki
|
||
Christoph Bauschinger
montaż muzyki
|
||
Alex Symeonides
technik miksu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Flora Warrington
koordynator efektów specjalnych
|
||
Jody Taylor
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Richard Van Den Bergh
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Massimo Vico
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Anthony S. Ciccarelli
efekty specjalne
|
||
Gergö Bajczár
technik
|
||
Luke Corbyn
technik
|
||
Leon Harris
technik
|
||
Karl Openshaw
technik
|
||
Massimo Vico
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anne Fremiot
dobór obsady
|
||
Nina Gold
dobór obsady
|
||
Mathilde Snodgrass
dobór obsady (Francja)
|
||
Julie Gandossi
dobór obsady (asystent) (Francja)
|
||
Amélie Covillard
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anne Fremiot
dodatkowy dobór obsady
|
||
Frederic Dagmey
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Vincenz Meresse
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Neil Finnighan
koordynator kaskaderów
|
||
Dominique Fouassier
koordynator kaskaderów (Francja)
|
||
Jack Jagodka
kaskader dublujący: Armie Hammer
|
||
Catherine Peck
kaskader dublujący: Kristin Scott Thomas
|
||
Anthony Fouillet
kaskader
|
||
Franck Galiègue
kaskader
|
||
Paul Howell
kaskader
|
||
Dominique Julienne
kaskader
|
||
Jean-Yves Meynet
kaskader
|
||
Yann Tremblay
kaskader
|
||
Sébastien Fouassier
kierowca kaskader
|
||
Jill Serra
kierowca kaskader
|
||
James Layton
operator steadicam
|
||
Fabrizio Sciarra
operator steadicam
|
||
Matt Clyde
operator kamery
|
||
Glenn Dunning
operator kamery
|
||
James Layton
operator kamery
|
||
Darren Miller
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Camille Fabry
operator kamery (asystent)
|
||
Clare Fuller
operator kamery (asystent)
|
||
Ethan Glanfield
operator kamery (asystent)
|
||
Lydia Lewis
operator kamery (asystent)
|
||
Marika McCaulsky
operator kamery (asystent)
|
||
Jonny Stillwell
operator kamery (asystent)
|
||
Damien Conti
operator kamery (asystent) (Francja)
|
||
Nick Gillespie
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Agnieszka Szeliga
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dean Morrish
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nick Poole
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stephen Price
operator kamery (technik)
|
||
Matthew Clyne
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
Liam Meredith
operator kamery (stażysta)
|
||
Richard Parsons
operator kamery (stażysta)
|
||
Lily Taylor
operator kamery (stażysta)
|
||
Heather Crompton
prowadzący ostrość
|
||
Sandra Pennington
prowadzący ostrość
|
||
François Vigon
prowadzący ostrość (Francja)
|
||
Paul Dain
prowadzący ostrość (Londyn)
|
||
Tommy Holman
prowadzący ostrość (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kieran Waites
mistrz oświetlenia
|
||
Thomas Royal
oświetlenie
|
||
Julian White
oświetlenie
|
||
Shaun Mone
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Max Elliot Lovell
oświetlenie (technik)
|
||
Kerry Brown
fotosista
|
||
Jack Knott
elektryk
|
||
Bruno Martins
elektryk
|
||
Brett Parnham
elektryk
|
||
Michael Fennelly
elektryk (dodatkowy)
|
||
Murray Barber
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Clare Norman
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Isha van Moort
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jamie Harris
montaż efektów wizualnych
|
||
Neil Roche
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Daniel Phillips
dyrektor techniczny
|
||
Adam Passingham
artysta matowy
|
||
Irena Smitakova
artysta matowy
|
||
Daniel Cowley
zecer
|
||
Christiant D'Alberto
zecer
|
||
Carlos Flórez Regaliza
zecer
|
||
Haakon Gustavsen
zecer
|
||
Myfanwy Harris
zecer
|
||
Dustin Henning
zecer
|
||
Hadrien Malinjod
zecer
|
||
Aled Prosser
zecer
|
||
Tamsie Thomas
zecer
|
||
John Van Hoey Smith
zecer
|
||
Gianni Malpeli
animator
|
||
James Berkley
animator
|
||
Rob Pizzey
kolorysta
|
||
Sara Buxton
kolorysta (asystent)
|
||
Finlay Reid
kolorysta (asystent)
|
||
Daragh Coghlan
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Christel Rasquin
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Adam Richards
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Oliver Bradbury
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Pierre Durand
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Charlotte Peters
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Coline Remy
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Richard Berkeley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Francja)
|
||
Eleri Coulten
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Steve Hart
menedżer obiektów zdjęciowych (Devon) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Beatrice Giraud
księgowy produkcji
|
||
Astrid Monarque
księgowy produkcji
|
||
David Danisovszky
księgowy
|
||
Natalie Harrower
księgowy (asystent)
|
||
Atkin Mustafa
księgowy (asystent)
|
||
Jeanna Gwilliam
treser zwierząt
|
||
Nina Jalava
dubler: Lily James
|
||
Eliot Ash
dubler: Armie Hammer
|
||
Tess Gustard
dubler: Kristin Scott Thomas
|
||
Richard Curtis
dubler: Sam Riley
|
||
Celeste Chada
konsultant (muzyka)
|
||
Maria Clarke
konsultant (etykieta)
|
||
MJ Cunha
malarz animacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Pelzer
konsultant (lokacje) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…