FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

szukam tytułu filmu 3
swistakrs

Poszukuję tytułu filmu. Szukałem bardzo długo i już nie mam pomysłu jak napisać o co mi chodzi.
Film opowiada o człowieku, który znajduje się w obozie dla żołnierzy (nie pamiętam dlaczego tam się znalazł, ani gdzie ten obóz się znajdował – wydaje mi się że w Rosji (na Syberii)). I w tym obozie przechodzi trening (chyba nie z własnej woli). Jest tam szkolony do bardzo ważnego zadania: musi nauczyć się udawać jakiegoś przywódcę mafii (narkotykowej), musi nauczyć się tego co on umiał, wyglądać tak jak on, zachowywać się tak jak on itp. Pamiętam z filmu taką scenę: owy człowiek robi na barierce na piętrze "brzuszki", a obok niego stoi ten, co go trenuje i pali cygaro – po to by zaczął go drażnić zapach dymu z cygar (bo ten za kogo ma się podszywać w dzieciństwie musiał znosić ten zapach i też go drażni). W tym obozie ćwiczy strzelanie, celność, spostrzegawczość. Jest tam faszerowany środkami odurzającymi, gdy nie zachowuje się tak jak powinien. Wszystko, co tam przechodzi ma na celu – stworzenie z niego bezwzględnego człowieka. Osoba, za którą ma się podszyć była prawdopodobnie szefem południowo-amerykańskiej mafii narkotykowej. Jako test tego co się nauczył – zostaje wysłany do Afryki (do Egiptu, Libii – nie wiem) i tam spotyka się z dziewczyną (kochanką) tego za kogo się podaje… Chodzi o to, by ona nie domyśliła się, że nie jest tym za kogo się podaje.
To by było tyle co pamiętam. Proszę bardzo o pomoc, gdyż myślę że jest to bardzo ciekawy film. Na dodatek mogę powiedzieć, że ten film leciał jakiś czas temu (1-2 lata temu) w telewizji na Polsacie.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

swistakrs

Dziękuję bardzo serdecznie. Jestem pełen podziwu. Jeszcze raz dziękuję.

Tak, tak :) To właśnie ten film…

skunksior

a prosze :)

Proszę czekać…