KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy kupić Bellwood 301U ? czy może korr lub wiwa ? 2
qnik

Witam. Chciałbym kupić odtwarzacz divx/xvid. (Mam już zwykły odtwarzacz DVD/VCD) Mój znajomy ma Bellwood 301A i jest bardzo zadowolony.
Naczytałem się jednak dużo złych opinii na temat 301U. Generalnie sam już nie wiem na czym polega problem z tym odtwarzaczem, bo każdy pisze co innego. Których filmów on "nie lubi" ?

A może lepiej zainwestować w Korra albo Wiwę ? Czym one się tak naprawdę różnią od siebie ?

Zależy mi najbardziej na progressive scan i na możliwości podpięcia usb.

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

broda1725

Jest takie cos jak szukaj na forum i tego tematu bylo juz jak rzeka.Poczytaj sobie o kazdym i bedziesz wiedzial ktory wybrac. Bo ktory lepszy to jest sprawa indywidualna kazdy sie psuje zalezy na jaki sie model trafi.

Grzegorz_Derebecki

> broda1725 o 2007-12-09 09:15:19 napisał:
> kazdy sie psuje zalezy na jaki sie model trafi.

Nawet te od sony panasonica czy philipsa:)

Różnica między 301A a 301U to fakt, posiadania wejścia USB :) gorszy od 301A to on na pewno nie jest. Opinie są złe bo to normalne, że jak komuś działa to nie przyjdzie tutaj i nie zacznie chwalić bo po co.. tutaj piszę się jak są problemy :) Od tego jest te forum :D

Proszę czekać…