Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.
moim zdaniem jeden z najlpeszych aktorów. swoją grą uratował wiele gniotowatych filmów.
dla mnie najlpeszy w filmie’ Podejrzani’