FDB.PL 1130 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

logowanie 1
zerozone

Witam,
Dodajcie jakis pasek ze statusem kto jest zalogowany (samo wyloguj sie to za malo), pomimo ze jestem to nawet o tym nie wiem… troszke denerwujace.

Co do bazy to zrobilbym na szybko jakas (tabele "film" to co juz macie o filmie, "ludzie" – czyli aktorzy, rezyserzy, itp.) i zaczal wstawiac te co wlasnie wchodza (dystrybutorzy dostarczaja info o filmach – wiec "zatrudnic" z 2 osoby zeby na bierzaco dodawaly to co wychodzi lub wchodzi, chociazby w Polsce do kin) uatrakcyjni to serwis i pozniejsze dodawanie ograniczy sie do konwersji tego co bedziecie mieli oraz dodawanie wstecz.

Jeszcze jedna uwaga, moglibyscie wylaczyc to "podswietlanie" na newsach, jest mocno denerwujace tak samo zreszta jak link na calej tresci newsa, nie po to jest "czytaj dalej"… no chyba ze niewidomi tez takie serwisy odwiedzaja ;→

Pozdro

Grzegorz_Derebecki

> zerozone o 2006-02-28 00:42:58 napisał:
>
> Witam,
> Dodajcie jakis pasek ze statusem kto jest zalogowany (samo wyloguj sie to za
> malo), pomimo ze jestem to nawet o tym nie wiem… troszke denerwujace.

Fakt, pomyslę o tym gdzie tę informację umieścic ;-)

> Co do bazy to zrobilbym na szybko jakas (tabele "film" to co juz macie o filmie,
> "ludzie" – czyli aktorzy, rezyserzy, itp.) i zaczal wstawiac te co wlasnie
> wchodza (dystrybutorzy dostarczaja info o filmach – wiec "zatrudnic" z 2 osoby
> zeby na bierzaco dodawaly to co wychodzi lub wchodzi, chociazby w Polsce do
> kin) uatrakcyjni to serwis i pozniejsze dodawanie ograniczy sie do konwersji
> tego co bedziecie mieli oraz dodawanie wstecz.

Nie chce robić nic na odwal się. Mam już pewne pomysły i chce je zrealizować porządnie troche napewno to potrwa.

> Jeszcze jedna uwaga, moglibyscie wylaczyc to "podswietlanie" na newsach, jest
> mocno denerwujace tak samo zreszta jak link na calej tresci newsa, nie po to
> jest "czytaj dalej"… no chyba ze niewidomi tez takie serwisy odwiedzaja ;→
> Pozdro

Mnie akurat to się podoba wiele serwisów takie cos stosuje, czytaj dalej jest dla tych co nie od razu będą widzieć, że można na newsa kliknąć. Myslę, że na dłuższą metę i tobie wyda się to dobrym rozwiązaniem ;P

Ps. Dzięki za uwagi :)

Proszę czekać…